Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közúti közlekedési szabályok...

Közúti közlekedési szabályok megsértése. Vezetői engedély, forgalmi :Név és lakcímváltozás elmulasztása miatt mekkora összegű pénzbírsággal sújtható?

Figyelt kérdés
Sajnos az anyagiak nem tették lehetővé hogy 11 hónapon belül átírassam az okmányaimat (munkanélküli vagyok,elvált a férjem és egyedül nevelem a fiamat) és most amikor találtam munkát volt egy kis pénzem már lehetőségem adódott volna hogy átirassam ,igazoltattak és (helyszíni bírság nélkül)Közúti közlekedési igazgatási szabályok megsértése miatt feljelentettek és kiszabtak 45 e Ft pénzbírságot.Most aztán végképp nem tudom átiratni az okmányaimat ,nem tudom hogyha csak figyelmeztettek volna és nem egyből feljelentenek lett volna lehetőségem.Nem értem hogy ilyen esetben miért jobb a büntetés ,még jobban hátráltatnak .
2013. jan. 26. 21:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2012 .02.11-én volt átiratva minden csak a forgalmi engedélyem nem.(2012.01.06-án költöztünk be akkor kaptuk meg a lakást)Az igazoltatás 2012.12.val történt csak most küldték meg a határozatot 1013.01.
2013. jan. 27. 21:09
 12/16 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam:2013.01
2013. jan. 27. 21:11
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt kérdeztem, hogy melyik szabálysértési hatóság?

Önkormányzati, vagy rendőrségi?

2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na most összekavartál kicsit ezekkel a dátumokkal. Légy szíves írd le érthetőbben.
2013. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A rendőrök igazoltattak és minden rendben volt csak a forgalmin a név és a lakcímváltozás nem volt átíratva.Ez 2012.12.- kor volt.(A rendőrök jelentettek fel) Hiába mondtam hogy az anyagiak miatt késleltetnem kell az átiratást ,nem vették figyelembe.

Feljelentettek , Szabs .eljárást indítottak amit levélben 2013.01.-kor kaptam meg.Meghallgatást kértem ez ügyben.

(Most már az átiratás folyamatban van)Remélem így már érthető lett : )Talán még enyhíthetnek a pénzbírságon?

2013. jan. 28. 02:06
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy el is engedik fel kell lebbezni!

Családi okok miatt stb.. jó hosszú indokot kell írni most special nem tudom mi hogy van..


De ki lehet mindent játszani okosan! :))

Remélem hogy szerencséd lesz mert ez gusztustalan volt a rendőrökről nézve, és csak azért hogy legyen egy intézkedésük szánalmas az egész ...

2013. febr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!