Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen büntetésre számíthatok?

Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Nos 21-én kell mennem a bíróságra, mert véletlen ki törtem az orvos rendelő üveget, 2szemtanú szerint ököllel,egyébként nem látta senki, mert az orvosi rendelőbe ahogy be megyünk, ott egy üvegajtó, folyosó és fehér fa ajtó amin nem lehet átlátni.

Egyébként úgy törtem ki véletlen az üveget,hogy rá tettem a kezemet az üvegre és úgy hajtottam be, és ahogy kicsit erőseben megnyomtam hogy be csukódjon ki törtem, majdnem össze vágta az arcomat :\ másnap el mentem a sebészetre, ott adtak egy leletet, egyébként csak a csuklom alja sérült, az öklöm, meg a karom nem, édesanyám is velem volt mikor véletlen meg történ az esett, sajnos annyira be sz*rtunk hogy fogtuk és gyorsan el mentünk haza és nem szóltunk az orvosnak, hogy véletlen volt.

Ismerőseim azzal idegesítenek hogy börtönt fogok kapni,

még soha nem volt semmi ügyem, kulturált nyugodt, normális 17 éves vagyok.

egyébként a kár 20ezer forint, már az is megfordul a fejembe hogy öngyilkos leszek, mert nem fogok börtönbe menni egy rohadt üveg miatt, amit véletlen törtem ki.



2013. febr. 14. 12:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Dehogy mész börtönbe. Jó lenne ha az ismerőseid utánanéznének a dolgoknak mielőtt hülyeségeket beszélnek. Max valamennyit fizetned kell.

Egy ismerősöm csokit lopott és közmunkára kell mennie. Te nem loptál. Szóval tuti csak fizetned kell majd valamennyit.

2013. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

kitörted az üveget -> kifizeted a kárt ennyi.

Kirúgtak a suliból? Hidd el nem volt annyira sok értelme annak a 3 évnek. Kitanulsz valami netes szakmát azt megélsz belőle. HTML, grafikus, animátor vagy bármi amihez kedved van, csak rá kell feküdni, és amihez több kedved is van azt a munkát könnyebben is csinálod. Jobb mint pl. villanyszerelőnek lenni.

2016. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!