Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek kötelező büntetn...

A rendőröknek kötelező büntetni és hamarosan tényleg "büntetési" pontozás alapján kapják meg a fizetésüket?

Figyelt kérdés
Akkor ezután mindenki féljen, mert a rendőr biztosan hibát fog keresni, hogy egyáltalán megkapja a fizetését?

2013. febr. 14. 20:36
1 2 3 4
 21/36 sni ***** válasza:
58%

ZETAS, nem attól lesz jó rendőr! Voltam olyan közlekedési akcióban, ahol a főnök távcsővel nézte a biztonsági övet (jót röhögtünk rajta) utána szólt melyiket állítsuk meg, és írjunk 20 ezret!!!! néztem rá hülyén, bár állítólag okosan nem tudok...:)

emberrel megegyeztünk, hogy írok 3000-et, az a minimum....:) kérdőre is vontak, mondtam, hogy amíg én intézkedek, én döntöm el, mennyi lesz a bírság, ha nem tetszik, akkor csinálja végig az intézkedést, ha nem, ne szóljon bele! Én felelek a saját intézkedésemért, nem ő! ennyi!...:)

Ja, és hogy mit vállalt, aki belépett? többek közt azt is, hogy korkedvezménnyel nyugdíjba mehet, mivel ezt eltörölték, ez olyan mint a bankok, egyoldalú szerződés módosítás, de hát ez van!

Kilakoltatásra: ha nem csinálja meg a parancsot, a legkisebb gondja lesz a munkanélküliség, ez ugyanis parancsmegtagadás, katonai bűncselekmény, de hát a sok okos Társaság a Szabadságjogokért, meg a hasonló semmire nem jó szervezetek ezt lesz@rnák, ők is csak a rendőröket b@szogatják! na elnézést a csúnya szavakért, azok helyett hirtelen nem találtam megfelelőbbet! :):)

2013. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 sni ***** válasza:
43%
És higgyétek el, a legtöbb rendőr értelmes feladattal is el tudná tölteni a szolgálatot, de ez nem úgy működik, hogy "na, ma mit csináljunk, van ötleted?" erre vannak nagyon "komoly" szolgálat szervezések!...:)
2013. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
26%

#16


Az igazi rendőrök nem teljesítenének ilyen parancsot hanem kizavarnák a francba az ilyen hazaárulókat!Persze,aki nem fizeti a rezsit az takarodjon el a francba,de akit a bank tett tönkre azt nem kéne kilakoltatni!

2013. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%

Ez kész!! :D:D:D Megszólalt az IQ!


Igazad van, a parancs teljesítése teljesen fakultatív alapon működik. Csak azt kell végrehajtani, amelyik szimpatikus. A nem tetszőnél meg elzavarnia a parancsnokot. (Szinte látom magam előtt, ahogy a tiszt "úr" lógó orral, hüppögve és morogva kivonul az országból, mert nem "like-oltam" az utasítását...


VISSZA A SORKATONASÁGOT!!!

2013. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

janzi! Nálad van a pont:-)

Ez a baj, hogy a legtöbb ember így fogja fel. Kimegy az utcára tüntetni, dobálni, rongálni, mert hülye vagy, hogy a kormányt szolgálod:-) Miért szolgálod, tagadd meg a parancsot szerinte:-) És majd ő tart el ezután vagy hogy gondolja??

Na az ilyeneknek felesleges magyarázkodni, soha nem érti meg, mert le van szűkülve az agya, az egész élettere abban a kicsiny kis világban amiben él. Tökéletesen összegyűjti őket a régi gárda, Kuruc stb

2013. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Reméljük ez a dolog soha nem fog bekövetkezni,mert ez egy baromság,de ha mégis megtörténne akkor én sem kapnék fizetést,mert olyan a szolgálati helyem ahol nincs bírság,mert nem az a feladatunk.

Van aki tényleg megérdemli a büntetést,és van aki nem,ezt aláírom,de mivel a közlekedési rendőr feladata a közlekedési szabályok betartatása,ezért bírságol,nincs mit tenni ez ellen.

2013. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek még itt érdekes dolgok...

A KR-nél bírság nem kell, ritkán adok, az is max. rokihelyen terepjáró vagy cigány jogsi nélkül vezet.

Itt az elfogás az atyaúristen...

Na így lesz betermelve ,minden 0,2 gramm füves.....

Mert ugye olyan nincs, hogy végzel 24-ben nullával. Az a kutyát sem érdekli, hogy bűncselekmény nem történ a területeden...

2013. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#24


Jó,tehát ha azt parancsolnák a rendőröknek hogy nyírják ki a családodat akkor azt is természetes dolognak tartanád ha végrehajtanák a parancsot?Könyörgöm az olyan rendőr aki valóban a saját népét akarja védeni az ne lakoltassa már ki az embereket a SAJÁT házukból,milyen dolog már az?Életellenes cselekedet!


Tehát szerinted az korrekt ha a parancsnok megparancsolja a katonáinak hogy nyírják ki a saját népüket és ők azt teljesítik?Milyen retardált logika ez már!


#25


Pont te beszélsz te szánalmas patkány :) Nem érted a lényeget mert agymosott birka vagy.A rendőröknek mióta kötelességük az hogy hajléktalanokat gyártsanak?

2013. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 sni ***** válasza:
100%
először reformáld meg a bíróságokat, nehogy már a rendőr legyen a hibás, ha jogerős bírói ítélet végrehajtásában segít! Mert nem a rendőr lakoltat ki, hanem a bírósági végrehajtó! 2. Mielőtt hülyeséget írsz, olvasgass, mert nyilvánvalóan nem vagy tisztában a jogszabályokkal, csak magyarázni tudsz! A rendőrnek meg kell tagadnia az olyan parancsot, ami nyilvánvalóan bűncselekmény elkövetésére irányul! Az emberölés ilyen! de gondolom te bármilyen munkát bárkinél jobban csinálnál!
2013. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 sni ***** válasza:
a te logikád alapján engedjük ki az összes bűnözőt, mert szegényeket elítélte a bíróság, a köcsög bv-sek meg fogvatartottakat gyártanak!
2013. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!