Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudnám megvédeni magam...

Hogyan tudnám megvédeni magam a cigányokkal szemben?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok és mindig kötekednek.
2008. jún. 19. 22:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
98%

Krav Maga önvédelmi rendszert ajánlom aki meg szeretné magát védeni. Fegyver elleni (kés, bot, pisztoly stb) védekezés, földharc, álló közelharc, fogás, ütés, rúgás gyenge pontokra, több ellenfél elleni védekezés szóval nagyon komplex harctechnika és hatásos is.

Hátránya annyi hogy mikor én jártam akkor 7 ezer ft volt havonta, és asszem ez most sem változott, ezért is hagytam ott és mentem el boxolni...

Box nagyon jó karban tartani magamat, ütni mozogni reflex játék stb. És nagyon hatásos verekedési alap is. DE, aki önvédelmet akar, az NE MENJEN BOXOLNI szerintem, erre a Krav Maga való. De csak olyan oktatónál aki külföldön tanulta!! Krav Magában nincsen verseny, így nem fognak versenyzőkkel külön foglalkozni mint pl az ökölvívásban. És itt az edzés minden percében az utcára készülsz. Tehát jóval hatásosabb utcára, mivel boxolókat például majdnem mindegyiket sikeresen megkéselik sajnos. Mert nem ismerik a kés védését így esélyük sincs, az ökölvívó védésekkel elhajlásokkal nem lehet kést és viperát levédeni. Ha kell vkinek jó Krav Maga edző akihez érdemes menni, akkor tudok ajánlani ha küldtök emailt.

2008. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Jiu jitsu a legjobb önvédelmi sportág
2008. júl. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ju jitsu az csak földön jó, viszont ott nagyon.

De megnéznék egy ju jitsust, mikor 2-en mennek rá esetleg botokkal vagy késekkel. Esélye sincs mivel tudtommal a ju jitsuban ilyen dolgok nincsenek, mivel az már egy régi tipusu tradicionális harcmüvészet.

Mindenképpen egy MODERN tipusu rendszert érdemes választani UTCAI MODERN ÖNVÉDELEMRE. Van ilyen egy pár, de amit magyarországon magasabb szinvonalon oktatnak az a Krav Maga - szerintem ;)

2008. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A lánc nem rossz, amúgy meg gázspray vagy használják sokan a zokniba rakott billiárdgolyót. Nagyot lehet vele csapni. Ráadásul a használat után ha szétszeded a rendőr sem szólhat érte, mert külön-külön egyik se fegyver.
2008. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
100%
a visszaszolast semmikepp nem ajanlom! Legjobb ha inkabb elkerulod a bajt, es minel gyorsabban elmesz a kornyekrol. Lenyeg h magabiztosnak tunjel. Ha latjak rajtad h be vagy szarva, annal jobban kotekednek. Sajnos mast nem tudsz tenni, mert ha esetleg leversz egyet, masnap elkapnak es szarra vernek, raadasul a csodalatos magyar allam is megbuntet, mert bantani mertel egy ciganyt.
2008. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
47%
Ajánlom a hypot :D
2008. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak röviden:

A cigányok úgy szaporodnak, mint a nyulak. Megvered az egyiket, azok addig keresnek (és megtalálnak) ameddig szarrá nem verhet a család. Jobb esetben a kórház sürgősségijén kötsz ki.

Ezért ajánlatos elverni az egész famíliát. Bár elég nehéz lesz, hisz eleve az ükszülőkig él mindenki.

De az önvédelem nagyon fontos, csak MINDIG A MAGYAR A HIBÁS AZ ILYEN KÖTEKEDÉSEK KAPCSÁN. És ezt ne mondjátok, hogy nem igaz, mert jól tudjátok, hogy így van.

2008. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
Semmiképpen ne szólj vissza!legyen nállad mindíg önvédelmi eszköz és ha muszáj használd!!!
2008. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tanulj valami önvédelmet vagy sétálj felszerelkezve. Nem láttam még olyan cigányt akinek lett volna kedve pofázni miután tökönb@szták valamivel izomból.
2008. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
14/F vagyok. Itt is sok a cigány, én vettem egy pillangókést, cirka 2000-ért kapsz egy jót :D már rudom pörgetni, meg dobálni egy kicsit, de csak egy cigány ellen jó. több ellen már necces. nem is merem elővenni, inkább nem szólok semmit, és csendben elmegyek. Box..box..box.. haverok hívtak már hogy menjek velük, de elég gyenge fizikumú vagyok, dagi, és az allergiám miatt futni sem tudok nagyon :/ tehát szerzek majd viperát, az a legjobb
2009. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!