Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan tudnám megvédeni magam...

Hogyan tudnám megvédeni magam a cigányokkal szemben?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok és mindig kötekednek.
2008. jún. 19. 22:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

az előző vagyok. a gázsprayt nem ajánlom..

próbáljátok csak ki: fogtok az utcán egy dezodor sprayt és fújj vele. visszafújja a szél... gázsprayvel így úgy kiütheted magad, hogy azt se látod melyik cigány ver félholtra =/

2009. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó az cska ésszel kell használni. Alap, h szembeszélben ne, mert a saját csapdádba esel. Valamint ne olcsó sz_rokat vegyetek, az semmit sme ér. A KO Pepper a legjobb, az olcsóbb ammónia meg CS az pl. hatástalan betépett és bepiált embernél mert meg se érzi. Te meg nem lehetsz egész nap berúgva hátha megtámad valaki, amúgy sem sok esélyed van egy betépett/berúgott támadóval szemben ugye jobban bírja a küzdlemet is és nem érez fájdalmat sem. Viszont a paprika spray az jó ellenük is, de aztán ne totojázz, előkapni és képen fújni aztán futás. Gázpisztolynál szintén ha van nálad akkor nem hadonászni vele, hanem ha már elővetted akkor durr bele, aztán persze futás.
2009. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod a cigányhordát szembe jönni, akkor egyesek szerint nem szabad rájuk nézni meg a szemükbe, mert ezt már provokációnak vehetik. Van benne igazság, de van mikor épp az segít, ha a szemébe nézel, főleg akkor nem vagy ijedős és nem látszik rajtad, h be vagy tojva. Ettől elbizonytalanodhat, és benne van az is, h esetleg később felismered meg tanúskodni tudsz stb.


Egyébként mindig van egy falkavezér közöttük, és ha vezérüket látják kifeküdni általában a többiek menekülőre fogják. Ha önvédelemre adod a fejed akkor mindig a legnagyobb pofájúval kell kezdeni biztosan ő a falkavezér, ha kifekszik akkor futás, nehogy rád hívják a rendőrséget jobb eltűnni a környékről. Egyébként ahol téged meg mernek támadni, mert nincs mitől félniük ott te is vissza tudsz ütni, de nem kell ott időzni, ha leverted mint vak a poharat akkor tűnés pláne ha használtál valami önvédelmi dolgot. Gázpisztoly gázspray-t ha megvárod a rendőrséget bevonják vizsgálatra és aztán évekig nem látod viszont, ha pedig gázpisztolyt használtál engedély nélkül akkor meg fognak büntetni akkor is ha amúgy jogos volt az önvédelem. Sokszor akkor is ha engedélyed van. Gázspray elvileg lehet nálad 20 mg-os töltősúlyig, de volt már rá példa, h ők döntötték el, h az több-e vagy kevesebb.

2009. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
rájuk kell ordítani hogy munka és mind elrohannak xD
2010. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

hajlakk+öngyújtó

majdnem méteres lángja van

2010. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

háát én nem tudom

velem is mindig kötekednek de az biztos.. nemtudom h. ki írta h. nyugodtan szólj vissza nekik ..de azok ellen ez nem használ . rajtam mindig cigit keresnek tök békéseen: van cigid? -nincs és már akk megütnek.. normális ez?:@. engemis zavar és én sem tudom mit tegyek.. :S

2010. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Aki fegyvert ajánlott vagy kést azok a önvédelmi sportokon kívül a leghatásosabbak. a fegyvert ne féljünk használni és ha használjuk azért csináljuk, mert nem volt más választásunk. ha egy cigány becsenget be ne engedjétek, mert nem az a célja, hogy eladja amit árul, hanem hogy bejusson a lakásba. ami az önvédelmet illeti és svájci bicskát tartok magamnál azóta, hogy mikor a buszon mentem hazafelé 3 barna kinézte magának az órámat és arra köteleztek, hogy adjam át. természetesen nem adtam és kész csoda volt, hogy nem próbálták meg elvenni tőlem. A visszaszólást önmagában nem javaslom én sem, hiszen ha kolóniában vannak mit sem ér. Éjszaka aktívabbak tehát jobb elintézni a sürgős tennivalókat nappal.
2011. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nem kell minden cigányt egy kalap alá venni.A koszos paraszt is kõtekedik ha jó a kedve.Ha paraszt,ha cigány,le kell fújni paprika sprayvel.KO pfeffer a legjobb.Egyeneset a szembe,amennyi belé fér.Ennyi.
2014. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Spray és futás.
2021. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!