Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr ha valami olyat...

Egy rendőr ha valami olyat tesz nekem, sérteget, vagy fenyeget, bagy korrupt akkor hogy tudom bejelenteni?

Figyelt kérdés
Ismerösöm azt mondta van a rendőrőknek szolgálati száma, és ha valaki kéri, azt köteles megadni. igaz ez? Vagy ha valami olyat csinál, hogy vissza él azzal, hogy ő rendőr akkor, belehet jelenteni a rendőrségnek?
2009. okt. 28. 09:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
de felvételt csak úgy készíthetsz ha van engedélyed.Legalábbis a nyomozáskor csak úgylehet felhasználni.
2009. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Felvételt bárki készíthet abban az esetben ha őt rendőrök intézkedés alá vonják, a rendőri intézkedésről. Már kérdés, hogy nem szeretik a rendőrök.
2009. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezért van rendőrségünk, hogy az embereket b@sztassák...
2009. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ügyészségi nyomozóhivatal, vagy a Rendőrségi Szervek Védelmi Szolgálatánál illetve panasztestületénél
2010. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
akik majd jóóóóól kiröhögik hogy ilyenért fel akarja nyomni a rendőröket.
2010. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező! amit mondtál az nem olyan durva, csak rosszul fogadtad:)

Keresd meg őket iwiw-en, Facebookon és valami poénosabb beszólást lökj oda nekik:) Ennyi.

"Z"

2011. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha tudod dobd fel a sünöket a barikádra :DD

Arra érzékenyek a főnökök :)))

2011. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem a mai napon megfenyegettek a rendőrök. Nem mondom, én is hibás voltam, de akkor is ez mi?! Bemutattam nekik kocsiból, majd rá 2 percre igazoltattak minket. Anyósülésen űltem, sofőrtől semmit nem kértek, csak engem szállítottak ki. Rendőrautó mögött megfenyegettek hogy szétfogják ütni a fejemet ha mégegyszer TALÁLKOZNAK velem. Személyimet alig akarták visszaadni.. Sajnos már volt dolgom velük (ugyan ezzen a két fa**al. Pirotechnikai eszköz használata miatt nyárol töltöttem egy éjszakát a fogdán.) Bár én is hibás voltam, de ez akkor is felháborító! Fuck the police!!!
2015. febr. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
sok a semmirekellő, ingyenélő, pojáca a rendőrök között, sokan visszaélnek a hivatásukkal
2015. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A nagy ló túrót kell ezektol megilyedni.. Ha nem tettél semmi törvény ellenes dolgot, akar faképnél is hagyhatod őket igazoltatás utan.. Az hogy viccelnek veled, meg kotoszkodnek, ugyanugy vissza szólhatsz nekik. Lehet nem leszel utana a kedvencük, de legalabb kialltal magadér. Nem vagy köteles azt tenni amit ok akarnak.

Hat én tegnap lementem rendőrségre, mert egy csaj tartozik nekem, fenyegettem írásba mindenhogyan.. és semmit nem tudnak tenni.. Beszélt valamit én meg a kapitanysagrol elleptem közbe, de előtte mondtam hogy ha neked van annyi felesleges pénzed, add oda a csajnak es Ennyi.. En nem fogom hagyni hogy behuzzon..

2018. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!