Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért feljelenthetem anyámat?

Ezért feljelenthetem anyámat?

Figyelt kérdés

az a bajom hogy folyton piszkál. üvöltözik és FOGVATART!lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


mit tegyek? már nem bírom! ha csak egy picurit hangosabban beszélek egyből le vagyok baxva és még neki áll följebb ha bőgök iskola előtt. meg mi az hogy felelősség? bammármeg! hát mi a lópixa motiválna? mi? hogy találkozok pár qurva tanárral? vagy mi? már TELJESEN ELEGEM! SEGÍTSETEK!


13 LÁNY


2009. nov. 11. 10:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
58%

Igen, mindenképpen jelentsd fel...aztán majd fognak a gyámügyisek és szépen elvisznek egy olyan helyre, ahol mindenki szeret, nem kell iskolába járni, és nyugodtan azt mondasz amit akarsz.

Érezd az iróniát!

2009. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
85%

Az motiváljon, hogy ha nem tanulsz rendesen, akkor akár hiszed-akár nem, mehetsz felnőtt korodban szépen napi 12 órában mosogatni, mint ahogy én is.

Magad miatt tanulj, ne mások miatt. Ebben a szar világban ez az egyetlen esélyed.

( első voltam )

25/L

2009. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
a szomszéd jancsikát is feljelentenéd, mert meghúzta a copffodat? nem értem, miért akarok gyerek létetekre ilyen okosak lenni... fogjátok már fel végre, hogy azért van anyátok hogy addig neveljen, amíg nagyok nem lesztek, és addig akár tetszik, akár nem, neki van igaza! még akkor is, amikor nincs, mert te gyerek vagy, ő meg felnőtt, neki már van esze, neked meg még nincs
2009. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Édesanyád biztos hogy nem azért ilyen veled, mert utál! A világra hozott és biztos hogy nagyon szeret! (a hófehérke anyja féle anyukák azért 99%ban tényleg csak a mesék gonosz boszorkánya!) Azért csinálja, mert azt akarja, hogy többet érj el annál, mint amit ő! Hogy okos legyél, ne tudjanak kihasználni, és boldog életed legyen! De szerintem ülj le vele, és mond el neki nyugodtan, hogy mi bánt téged! Ne vádold őt, mert ilyen kommunikációból ne lesz eredmény! Mindig "én-üzenetettel" beszélj hozzá! PL: Nekem ez fáj! Nekem ez esik rosszul! Ez bejön! És állj hozzá a tanuláshoz úgy, hogy mindig tudd, te leszel intelligensebb, okosabb! ha lesz barátod, az is értékelni fogja!Sőt, sokkal intelligensebb férfit találhatsz, mint enélkül! Ugyanis a beszélgetés nagyon fontos! Majd meglátod, de ez a jövő zenéje! Ha tanulsz, részt tudsz venni az életed és a környezeted építő szintű formálásában! Nem tudom, meggyőztelek-e!légyszi válaszolj!
2009. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az előző vok:

Moat olvastam a konkrét problémát! Ezt elmondtad neki is???? Mond el, úgy ahogy leírtam! Vagy csak levélben, de mindenképp a magad oldaláról, szitkozódás nélkül! Szépen! Ha nem hallgatna már meg! Ha sok volt a veszekedés neki is fárasztó! Valószinűleg nagyon félt! te vagy az egyetlen kislánya! Mond el neki, hogy nem kell ennyire, ha kell keress más történeteket neten hasonszőrű gyerekekről, hogy mit csinálnak, és hogyan élnek, mond neki h olvassa el! és hogy hagyja neked is! Majd ha ezt mind megcsináltad, és még mindig gond van, akkor is írd le,hogy mi!

2009. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
látom hogy ti sem olvastátok el a belinkelt kérdést. mind1. szánalom! én szenvedek ti meg itt osztjátok az észt! GRATULÁLOK!
2009. nov. 11. 17:11
 7/16 A kérdező kommentje:
nem baj! törtöltetem a kérdést! ez csak hirtelen felindulás volt mert sokszor marhára kiakaszt!
2009. nov. 11. 21:42
 8/16 anonim ***** válasza:
6%

hát ha a lányom 13 évesen így beszélne lehet kpna pár laskást.

És akarsz intézetes lenni?????Ha odakerülnél azt hiszem sírhatnál.

2009. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
téma lezárva nincs duma csá!
2009. nov. 13. 23:18
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Akkor van duma amikor kedvem szottyan te kis pisis
2009. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!