Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS! Összevesztem a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Összevesztem a srác anyjával, jó ötlet, amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Összevesztem a szerelmem anyjával,mert sajnos eléggé félős típus vagyok és rosszul mutatkoztam be,pontosabban vigyorogva csak a keresztnevemet mondtam. Az anyjának ez úgy jött le,hogy neveletlen vagyok stb. Persze ez nem így van,csak ezt nem tudtam elmondani élőben. Szerintetek,ha írok neki egy őszinte üzenetet és bocsánatot kérek,akkor javíthat valamit a helyzeten? Nem szeretném,hogy rosszat higgyen rólam. :(

2013. máj. 18. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem személyesen kérj elnézést,és mondd,hogy nagyon félénk vagy,zavarban voltál
2013. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ez vagy fake vagy az év anyukája díj várományosa
2013. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vágd pofon határozottan és mond meg neki....
2013. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem fake!!!
2013. máj. 18. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
ez miért összeveszés? Elkezdett rodibálni emiatt avgy mi???
2013. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát bemutatkozásnál logikus egy vezetéknév,

amúgy miért szóvá tette v. mit takar az összeveszés? a szituációt nem ártott volna jobban vázolni,

nem tudom még soha nem találkoztam ilyennel, hogy csak keresztnevet mondtak volna N

2013. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Hogy kellett volna bemutatkoznod? Szomorúan? Õ a neveletlen amièrt ilyenèrt hisztit csap. Embert mèg nem láttam úgy, hogy megjegyezte volna a másik teljes nevèt, ilyenkor mindig arra figyelek èn is hogy az enyèmet jól mondjam, örülök ha a másik keresztnevèt megjegyzem... ez nem nagy ügy, ha ilyenen kiakad akkor tök 8 mit csinálsz megszólja. Valószìnû tipikus urolkodó mama tìpus.
2013. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6. válaszolónak!


Hát szóvá tette,hogy nem tudja,hogy engem hogy neveltek,de nem mutatkoztam be normálisan. Ráadásul a srác előtt csinálta ezt. A srác mondta neki,hogy de ő bemutatott engem neki.

2013. máj. 19. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!