Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha a C...

Mit lehet tenni, ha a C kategóriás szomszéd a tiltás ellenére is dohányzik a lépcsőházban, és megfenyeget, ha feljelentem akkor összever?

Figyelt kérdés

Úgy látom, semmit nem érnek ezek az új törvények, a buszmegállóban is ez megy.

Én meg nem vagyok bandázós, hogy háborúzzak verőlegényekkel. Sajnos ilyenkor gondolkodik el az ember, hogy kéne pár skinhead haver.



2013. nov. 29. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
nálunk a lépcsőházban mindennapos a dohányzás,holott lépcsőházban alapból tilos. És magyarok az "elkövetők" a lépcsőkorlátra még egy hamutartót is kiszereltek,amit egy drót tart a korláthoz,így a 2. emeleten a folyosón orrba szájba megy a bagózás. És ha ezzel kihívnánk egy közterületest? jót röhögne.De még a rendőrség is..
2013. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"A lépcsőházban hagytad magad fenyegetni, gyáván elsomfordáltál, aztán most otthonról írod ezt a maszlagot"


Felőlem bátran beveretheted a fejed, ha úgy érzed, attól vagy kevésbé rasszista, hogy összeversz egy cigányt.


De mint mondtam értelmes tanácsokat várok.


"És ha ezzel kihívnánk egy közterületest? jót röhögne.De még a rendőrség is.."


Eddig én is eljutottam, tehát mi a jó megoldás?

2013. nov. 29. 23:10
 13/16 anonim ***** válasza:
sztem valóban az utolsó két válaszadó adott teljes mértékben értelmes választ.
2013. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Felőlem bátran beveretheted a fejed, ha úgy érzed, attól vagy kevésbé rasszista, hogy összeversz egy cigányt. "


Senki nem mondott ilyet. Egyszerűen arról van szó, hogy te nem tudsz egy emberrel mit kezdeni, ezért úgy gondolod, teljesen rendben van az, hogy egy egész kisebbséget kirekesztesz emiatt, mert neked úgy kényelmes.


Beszédes, hogy semmit nem reagáltál arra kérdésemre, hogy te mitől is lennél különb, ha skinheadekkel fenyegetnél...

2013. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen a társasház, költözz el
2013. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szép szóval,kedvességgel.Hátha bejön.Nekem néha sikerült. Sok sikert!
2013. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!