Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért beszédtéma az ilyen...

Miért beszédtéma az ilyen állandóan?

Figyelt kérdés

Sok olyan ismerősöm van,hogy összefutok velük az utcán,és nem normális dolgokról kezd el beszélni,hanem orrba szájba szidja a rendőrséget,a munkájukat, stb..

Meg állandóan azzal vannak elfoglalva,kit vittek be kihallgatásra, megússza e felfüggesztettel,vagy kap hozzá egy kis előzetest? komolyan ennél jobb témájuk nincsenek az embereknek,mint állandóan ilyennel foglalkozni? és nem csak az ismerőseim köréből,számtalan olyan beszélgetést hallok az utcán,ahol az ilyesmik a beszédtémák. Mért nem lehet normális dolgokról beszélgetni?



2013. nov. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szerintem egy kivételtől eltekintve soha nem beszélgettem senkivel arról, hogy ki milyen büntetést fog kapni. Szerintem túl sokat jársz a rendőrség közelében vagy valami, mert ez egyáltalán nem a szokásos beszédtémák közé tartozik.
2013. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet akkor csak én vagyok ilyen ismerősökkel körbevéve..
2013. nov. 29. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, ezzel én még nem találkoztam. Pedig elég sokfelé járok. Mostantól majd figyelek erre, hátha:S

Kérdező, nem lehet, hogy a bíróságon vagy takarító?:)

2013. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat vagy rossz emberek közelében. Azok beszélnek ilyenekről, akiket megbuktatta már valamivel a rendőrség.
2013. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!