Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelent, kifog derulni...

Ha feljelent, kifog derulni ki voltam?

Figyelt kérdés
Szoval osztalytarsamnak irogattam askon tudom hulye voltam ed az anyja a rendorseghez akar fordulni .. es azt mondta kideritteti lenyomoztatja kie az ip cim..megtudj ezt csinalni?es ha igen mennyi ido mig ki derul en voltam es h hol lakok mi a nevem stb??
2013. dec. 21. 09:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
:DDDDD ezek üres fenyegetőzések legtöbb esetben!Viszont ha tényleg megteszi akkor legalább megtanulod hogy névnélkül nem arcoskodunk másoknak...
2013. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
43%

Én már hallottam ilyen esetről. Ilyen ügyekben a rendőrség meglehetősen hatékonyan tud eljárni :) (sajnos a tolvajokat, gyilkosokat nem üldözik ennyire)


tehát simán lehet belőle rendőrségi ügy. (nem csak a rendőrségnek, de egy átlagnál jobb számítógéphasználónak sem jelent gondot ip cím alapján lenyomozni a címet)

2013. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
43%
simán lenyomozzák, ez még nekemis menne ehez nem rendör kell.
2013. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, ha feljelentenek max. pár hét. Ünnepek stb. és nem vagy gyilkos, hogy hajtsanak.


Két évfolyamtársamat 3 nap alatt kapták el, rágalmazásért 17 évesen felfüggesztettet kaptak, a suliból eltanácsolták őket

2013. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mi az az ask??De mit irtál neki hogy ilyen balhé van belőle?
2013. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem kell gondolni:

normális ügyvéd mellett csak próbára bocsátanak, és még felfüggesztett sem lesz, szóval patyolat tiszta lesz az erkölcsi bizid.

2013. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megérdemelnéd, hogy felelősségre vonjanak! Talán tanulsz belőle, és legközelebb nem név nélkül, anonim módon gyalázol másokat, hanem az illető elé állsz, és a szemébe mondod, hogy "figyelj haver, utálom, hogy így meg így viselkedsz. Ne szólj hozzám többet, én se fogok. Csá!" Ja, hogy ehhez jellem kell, meg gerinc? Gyakorolj, megéri!
2013. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy le lehet nyomozni, pár pillanat.

Más kérdés, volt-e olyan horderejű az ügy, hogy tényleg foglalkozzanak vele.

2013. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak kicsit oltogattam h igenytelen semmi komoly...
2013. dec. 21. 10:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a szemébe mondod KULTURÁLTAN? Miért nem BESZÉLED MEG vele?
2013. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!