Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelent, kifog derulni...

Ha feljelent, kifog derulni ki voltam?

Figyelt kérdés
Szoval osztalytarsamnak irogattam askon tudom hulye voltam ed az anyja a rendorseghez akar fordulni .. es azt mondta kideritteti lenyomoztatja kie az ip cim..megtudj ezt csinalni?es ha igen mennyi ido mig ki derul en voltam es h hol lakok mi a nevem stb??
2013. dec. 21. 09:26
1 2
 11/16 tetro ***** válasza:
100%

10.37

kicsit oltogattad névtelenül egy csomó iskolatárs által ismert fórumon?

tényleg ennyire korlátolt vagy? nem olvasol híreket? minden rohadt hónapban van egy-egy, amikor valami gyerek nem bírja tovább a kicsi oltogatásokat, összeomlik és öngyilkos lesz. semmi komoly. az ilyeneknek mint te nem való internet. reménykedem, hogy elég fiatal vagy még, és kapsz majd az élettől akkora pofonokat (vagy anyádéktól), hogy megtanulj embernek lenni.

2013. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
ask, az nem külföldi oldal? Mert akkor magasról tojnak a magyar rendőrökre.
2013. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálni tudok a kérdezőnek :D


Ha eddig azon gondolkoztál, hogy mit kérj karácsonyra, akkor most imádkozz az ellenkezőjéért, hogy nehogy egy levél legyen a fa alatt a rendőrségtől :D


És igenis, megnyugtatlak, a fentiek jól írták: az ilyenek mint te, csak névtelenül, számítógép mögül mernek ilyet csinálni, és számolj vele, hogy 2014-et priusszal kezdheted !

2013. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
most kérdeztem meg egy jogász ismerősöm, és azt mondta h tettlegesen elkövetett becsületsértésért fogsz felelni, ha a sértett magánindítványa alapján büntetőeljárás indul ellened, melynek büntetési tétele maximum 1 év, ha pedig aljas indokból és nyilvánosság előtt (ask.fm fórum) követed el, akkor 2 év.... és ráadásul az anyukája akar rendőrséghez fordulni, ami szinte biztos, hogy feljelentéssel végződik.... gratulálok :)
2013. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2013. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt simán meg tudja nézni, hogy az IP-d milyen környéken volt használva. És ez csak egy hétköznapi netes lap, semmi titkos nincs benne. A rendőrség kezében pedig ennél lényegesen pontosabb és hatékonyabb eszközök vannak.

2013. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!