Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kaphat egy rendor becsulet...

Mit kaphat egy rendor becsuletserted miatt?

Figyelt kérdés
Bar nem szolgalatban,hanem civilkent,azt allitotta hogy dro..os es ku#va vagyok. Errol van hangfelvetelem is. Termeszetesen ez mind nem igaz!jelen volt a csaladja es a 7 eves lanyunk
2014. jan. 26. 18:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Először is, nem nyilvánosság előtt mondta, tehát nem bűncselekmény.

Másodszor, ha cigizel, kávézol, iszol akkor is drogos vagy, csak legális drogokkal élsz, mint én. Ha pedig a kapcsolatnak azért lett vége, mert félreléptél, akkor jogosan mondta rád a jelzőket. A bűncselekménynek az a lényege, hogy valótlant állítson.

2014. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

jujj micsoda válaszok!!! :D na szóval... én nem mondtam h facebookra felteszem, ezt az egyik "jóindulatú" válaszadó írta, h tehetném ezt is!!!

nem tudjátok az előzményeket, nem is szeretném leírni, nem akarom , hogy magára ismerjen...ha ő állít valamit, azt neki kell bebizonyítani...nem? nem vagyok drogos!!! még csak kávézni és cigizni sem szoktam...alkohol pedig csak alkalmanként!! okom van arra hogy hangfelvételt készítsek minden találkozásunkról!!! soha nem léptem félre, ő viszontigen,vert is pl ha nem adtam pénzt játékgépezni!!!

volt hogy kést fogott a nyakamhoz!! szóval ne sajnálja senki!!! még szerencse hogy ezek az emberek SZOLGÁLNAK ÉS VÉDNEK!!!!!

2014. jan. 27. 18:15
 13/22 A kérdező kommentje:
Ja és persze K sem vagyok
2014. jan. 27. 18:17
 14/22 anonim válasza:
0%

Kár hogy csak szorította a nyakadhoz és mást nem csinált vele.

Egy hisztis nőstény vagy semmi több, a kérdésed meg kamu.

2014. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
magadra ismertél? :) ;)
2014. jan. 27. 18:42
 16/22 anonim válasza:

Szerintem egyértelmű hogy rád ismertem nem magamra. Magamat ismerem elég jól.


Szmájlikirálylány :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:

2014. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én mindig megmondtam, hogy egy rossz asszony ezt váltja ki az emberből.
2014. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
a szerencsejáték szenvedélyt??? :/
2014. jan. 28. 17:05
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezek az embernek szolgálnak és védenek, oltják el a lakástüzet, mentenek életet, bányásznak, repülnek, dolgoznak a gyárban....egyszóval emberek.

Nem ismerem a családodat, és téged sem, nem is akarlak. Miért akarsz a rendőrségre szaladgálni a piti kis magánéleti gondjaiddal? Mikor kést szorított a torkodhoz elváltál? Hívtál rendőrt? Kidobtad?

Miért mástól várod a segítséget a magánéletedhez?

2014. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
...:/ ...akkor lehet ilyet csinálni?? sőt ha rendőr akkor meg pláne??? az ilyen rendőr eljátsza azt amit az elöbb felsorőltál, eljátsza a hőst, utánna hazamegy eljátsza a pénzt a gyereke elött is, megveri a feleségét és szerintetek megteheti hisz ő is ugyan olyan ember mint más???? Úr isten!!!
2014. jan. 30. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!