Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Az hátrányos ha...

Rendőrök! Az hátrányos ha társnak egy nőt kaptok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
85%

"Hát nem vagyok langyi, de én mégis jobban örülnék ilyen esetben egy férfi munkatársnak. Eleve jobban el lehet vele ütni az időt, poénkodni, dumálni bármiről, egy nőnél meg a semleges témákon kívül hallgathatnád a nyűgjeit 12 órában. Hasznuk se sok lehet, nem hinném hogy nagy segítséget nyújtanának mondjuk ha üldözni vagy lefegyverezni kell valakit. Na meg azt se szeretném ha egy nő biztosítana fegyverrel a kezében... :D Szóval maradjanak csak az irodában, utcára társnak haszontalanok.

"


Na. Nem gondoltam, hogy valaha bárkinek is ilyet fogok mondani, de te az a típus vagy, aki vagy igazán sötét, vagy nem is látott még nőt. Az, hogy nem tudsz jól elbeszélgetni a nőkkel, az még betudható a félénkségnek... De ez a szexista hozzáállás az, ami miatt azt szokták mondani, hogy aki szerint a nőnek a konyhában a helye, az nem tudja, hogy mit kell vele csinálni az ágyban...

2014. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
16%
Kedves 11-es! Köszönöm, nagyon jól el tudok beszélgetni a nőkkel, elég jó a beszélőkém. De azért mondjuk 12 órát összazárva egy kocsiban bizony lehet hogy néha elfogy a téma, pláne ha egy olyan nő a társad, akinek ráadásul még imponálni sem akarsz. A nők meg persze elvárják hogy szórakoztassuk őket. Igenis ilyen esetben jobb egy férfi (munka)társ. Azt meg szóval sem mondtam, hogy a nőknek csak a konyhában a helye (ezen látszik hogy valami harcos feminista lehetsz), de azért valljuk be, a(z) (utcai) rendőr szakma nem kifejezetten nőknek való, mert bizony kell valamennyi fizikai erő is hozzá. Nem véletlen nem nagyon látni női kidobókat sem például. Veszélyhelyzetben is csak elvonná a figyelmet, mert alapból jobban aggódsz egy nőért. Persze, biztos nagy segítség lehet, amikor erővel kell hátrabilincselni egy ellenszegülő 100 kilós ember kezét. :D
2014. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
9%

Nem. Nem fogják fel maguktól, hogy nem nekik való? Ciki, én se megyek varrónőnek vagy óvóbácsinak, mert gáz! 90 %-uk faxnyelő ribi, ezért mennek direkt a sok pasi közé, meg menőzni a kocsiban a jobb 1-ben. (vagy azért mert munkanélküliek és semmi másra sem jók) Lóg rajtuk a ruha, nevtségesek, és a kisebbségi komplexusuk túlzott komolysággal akarják ellensúlyozni, vagy a hatalomvágyukat kiélni a férfiak felett, amitől még röhejesebbek lesznek az intézkedés alatt. De amúgy ha komoly baj lenne, nem lennének jók semmire.

Elhiszem, hogy csak nyűgök lehetnek férfitársaiknak. Arra jók, hogy szájjal könnyítsenek rajtuk az unalmas szolgálatok alatt.

2014. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

"alapból jobban aggódsz egy nőért"


Én spec. mindenkiért ugyanannyira aggódok. Tudom, bennem van a hiba. Egyébként az ilyen okosságok honnan származnak? De komolyan, mert már nem először olvasom ilyen témáknál.

Vagy őket sajnálják, miközben a gumibottal véresre verik? A pasikat meg kevésbe? Hogy van ez? Van ilyen mérőóra?

2014. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
Lajerama, ezt már mesélted a pszichiáterednek is? Mit tanácsolt? Szabad tudni?
2014. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

14-es, nem jó oldalról közelíted meg ezt az "aggódás" dolgot. A sajnálat meg meg aggódás amúgy se egy és ugyanaz.


Aggódni azért szoktunk, mert kétségeink vannak, vagy nem bízunk benne, hogy valaki képes valamire, esetleg tudjuk hogy gyengébbek a képességei.


Vagy azt ne mondd, hogy pl. felküldök egy sziklára egy alpinistát, meg egy hentest, és Te pont ugyanúgy aggódsz mindkettőért.

2014. febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%

Nos, a kérdés a rendőröket szólítja meg, nemtől függetlenül mindet (ez a másik WTF amúgy, de most jegeljük). Egy nő is ugyanolyan kiképzést kap, mint a férfi. Tehát, akkor a te értelmezésedben ugyanúgy nem aggódnék érte, mint az alpinistáért a sziklákon.

Esetleg lemaradtam megint valamiről és a "nő"/nőnek lenni már eleve egy foglalkozás, hivatás, hobbi?

2014. febr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
18%
A nőnemű egyedek nem oda valók.
2014. febr. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
14%

Jaaaj ez a 70% egy szánalmas idióta.

Teljesen mindegy, h ugyan azt a képzést kapta e vagy sem, mert szar.

Ami fontos, h a női testnek másabb a felépítése, gyengébb a csontozata.

Nem véletlenül van könnyített fizikai nekik

Példa:

Sorfalat kell felállítanod az embereidből egy focimeccsen.

Hogy fogod felállítani?

Egymás mellé berakod az 50 kilós nőket vagy próbálod elosztani?

Ha elosztod őket beismered, h egy nőt nem szívesen bízol meg ilyen feladattal.

Ha nem osztod meg akkor meg azért vagy hülye, hiszen simán szét fogják rúgni a nőket.

De ismered a fajtád, úgy is megmagyarázod majd, h hadedehadede, mert nehogy már másnak legyen igaza.

2014. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
41%

#12 alkalmasságit erőnlétit, pszichológiai-t mindenkinek el kell végezni és megfelelni, szóval emléletileg a nőnek közel hasonló szinten kell lennie mint férfi társának.


amúgy meg kapd be zsernyák

2014. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!