Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Az hátrányos ha...

Rendőrök! Az hátrányos ha társnak egy nőt kaptok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:30
1 2 3 4
 31/37 tetro ***** válasza:
91%

12.01

a szexizmus rasszizmussal párosul. hamarosan eljutunk oda, hogy aki nem te vagy, az csak szar lehet :D

2014. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

nem tudom nekem ehhez mi közöm és minek keversz bele.

nem istenítettem magam hasonlók és nem is magamról beszéltem,

én csak közöltem általános információkat és nézőpontokat meg egy kis tapasztalatot.


kevered a szezont a fazonnal.


meg ebbe mi volt neked rasszista?

akkor mondom másképp 15 fős kigyúrt antifák darabokra szedik a polizeit!

2014. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ez nem általánosítás és nem szexista legalábbis nem abban az értelemben főleg, h maga a Rendőrség végez ilyen felméréseket, h ki hány kiló, hízott vagy fogyott, küzdősportol e illetve ott a tigy.

Ezekből kiolvasható, h a nőkkel utcán csak a baj van, persze vannak kivételek, de összességében ez az igazság.

Nem véletlen az sem, h a nők közül kétszer annyian mennek tisztire, mert irodába akarnak kerülni.

2014. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

nekem 3 esemény volt, amikor intézkedtek velem kapcsolatban és szerepelt benne női rendőr.


1, Bácsalmáson volt, és határsértést akartam elkövetni, és dugtak a NÍVÁBA, de abbahagyták és visszakergettek


2 a házamnál történt, meg akart verni a szomszéd, kihívtam a rendőröket és a ffi rendőr a házamat mustrálta és azon volt felakadva, hogy miért adtam oda az asszonynak a házat, amikor elváltam tőle. Olyan kínos volt, hogy a nő betette a fejét a lába közé.


3 rabosításon a női rendőr végezte a dolgát és amikor elfordult, suttyonba fotózgattam magam a csíkos tábla előtt, hogy legyen ilyen bulis képem. Észrevette és áthívta a kapitányságról 4 ffi kollégáját a főkapitányságra, akik majdnem elvertek.

2014. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Valóban a legtöbb rendőr "úr" kifeszül, ha nőt kap társnak, ugyanis ez így nem veszélytelen.

Amúgy is elég figyelni mindenre szolgálatban, egy nő mégiscsak nő. Lényegében a készenlétiseknél vannak erre rápörögve a legjobban, mert oda valóban nem való nő.

Ez nem ingyen cirkusz, bármikor lehet veszélyes szituáció és önkéntelenül is egy férfi a védelmezés miatt többfelé figyel, de jobb egy férfi társ, akit nem kell annyira félteni.

2014. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Úgy beszéltek, mintha a rendőri munkának csak egy fajtája lenne, a leteperés, bilincselés...

Nyomozati munka, kihallgatás, ruházat átvizsgálás, beépülés stb? Ezekkel mi van? Vannak helyzetek, amikor bizony kell a női rendőr. Ha be kell épülni az alvilágba, gyakran a nőkre is szükség van, pl álprostiként stb.

Vannak bűncselekmények, pl nemi erőszak, ahol szintén fontos az azonos nemű nyomozó! Női rabok kísérése, átvizsgálása szintén női munka.

Valóban, a készenléti rendőrség nem nőknek való, nagy általánosságban. Mert kivételek azért akadnak, akik az átlagnál jóval erősebb fizikummal bírnak.

2014. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szerintem nem lehet általánosítani. Akár férfiről akár nőről van szó, mindegyik között lehet alkalmas vagy épp alkalmatlan a rendőri munkára. Nyilván nem előnyös 50 kilósan járőrözni, de ez a férfiakra is igaz. Nem egy kollégám van, aki kisebb nálam, még talán én is lenyomnám, nemhogy egy mindenre elszánt bűnöző. És egy nő is lehet izmos, edzett, jó erőben lévő, aki akkor is hátracsavarja a kezedet, ha ellenkezel, tapasztalat. Szóval az alkat és erőnlét tényleg sokat számít, na meg persze a felkészültség, de onnan kezdve ha ez megfelelő, már nem lehet éles határvonalat húzni alkalmas férfiak és alkalmatlan nők között.
2014. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!