Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinek nincs jogsija,...

Ha valakinek nincs jogsija, és megállítja a rendőr mire számithat?

Figyelt kérdés
Most lesz a forgalmi vizsgája az illetőnek.A kisfijájért jár el az iskolához,mert nincs busz.Faluhelyen lakunk,az iskola 45 percre van.Sötét van,kutyák vannak,stb..Gyalog nem lehet megoldani a közlekedést.
2009. dec. 8. 19:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ja bocs rosszul értelmeztem nem a gyereked....de a lényegen nem változtat...A törvény az törvény....
2009. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én odafigyelek mindenre.nem vagyok vak.És nem ütök el senkit.Nem ugy mint egyesek akiknek van jogsijuk azt elütik az embert.
2009. dec. 9. 20:02
 13/25 A kérdező kommentje:
50-töl felfelé?Ez érdekes egy ittas vezetésért(amit a szomszédom csinált),meg nem volt biztósitása ,meg lejárt a forgalmija is,az auton,azt kapott 52 ezer forintos büntettést!Plusz 43 ezer a bünűgyi költség.
2009. dec. 9. 20:07
 14/25 anonim ***** válasza:
TELJESEN MINDEGY! Nincs jogosítványod, mégis mivel bizonyítod be, hogy te tudsz vezetni? Senkit nem érdekel, hogy te milyen helyes-kedves-rendes-gondos ember vagy, NINCS JOGOSÍTVÁNYOD! Hallod, akkor gyere, én meg majd lézeres szemműtétet csinálok neked, igaz, hogy nincs róla papírom, de jártam fél félévet az orvosira, majd vigyázok. Hát olyan szar nekem, hadd csináljam már papír nélkül.
2009. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De nemsokára lesz jogsim ,most megyek pénteken forgalmi vizsgára!
2009. dec. 9. 20:15
 16/25 anonim ***** válasza:

Akkor mi a fenéért nem bírod ki addig.......ha elkapnak akkor tuti egy darabig nem kocsikázol.....Hiába mész 50-el....ebből látszik hogy nincs jogsid rutinod meg hogy is lenne.

A múlt héten volt egy baleset apa helyszínelte....80-al ment a nő ahol 90-el lehetett, felért egy dombtetőre szembesütött a nap,hirtelen hunyorgatott elcsapott egy biciklist,a pasas szörnyethalt a nő meg mehet a börtönbe pedig csóri nem tehetett semmit.....hát ilyen könnyen van meg a baj....

Egyszer kell csak kigurulni egy labdának utána meg fut a kisgyerek,te meg mész a börtönbe.....

Ez a legrosszabb amikor az emberek elkezdik a hülyeséget....hogy én már tudok vezetni igaz nincs jogsim de vezetni tyűűűűdejól tudok...Hát elmondom neked,hogy vezetni az első rutin óra után is tudsz.Közlekedni viszont jogsival de biztos hogy elsőre menni fog.

2009. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen én is azt mondtam, hogy óvatos vezető vagyok.Aztán a fa állított meg pedig még gyorsan sem mentem, csak az út volt csúszós.
2009. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A volt osztálytársam is óvatos volt és nagyon jól vezetett. Volt jogsija. Egy esős napon megcsúszott a kocsi egy pocsolyán és kész vége. A helyszínen meghalt.

Az egész nem ér ennyit.

2009. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De könyörgök amiket ti írtok azoknak mind van jogsijuk-Ennyi erővel ne menj ki az utra biciglizni se mert ugyis elűt valaki!EGYSZERŰ ODA KELL FIGYELNI!
2009. dec. 9. 22:31
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen oda kell figyelni, amint vezethetsz. Te viszont nem vezethetsz, csak egy krva nagy T betűve a kocsi tetején, meg egy oktatóval a másik ülésen. Addig ülj a seggeden. Ha a gyerek eddig is tudott iskolába járni, akkor csak nem fog bele halni még egy hétbe.
2009. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!