Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinek nincs jogsija,...

Ha valakinek nincs jogsija, és megállítja a rendőr mire számithat?

Figyelt kérdés
Most lesz a forgalmi vizsgája az illetőnek.A kisfijájért jár el az iskolához,mert nincs busz.Faluhelyen lakunk,az iskola 45 percre van.Sötét van,kutyák vannak,stb..Gyalog nem lehet megoldani a közlekedést.
2009. dec. 8. 19:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

Nincs jogsid, nincs jogod vezetni, akármivel takarózol.

Akinek van jogsija, az vezethet. Nem állhat mindenki mögött rendőr, hogy betartassa a sebességet. A gyorshajtók, ittasvezetők mind jelen vannak. Nehéz mindet kiszűrni.


Hiába fél valaki az utcán, nincs joga lőfegyvert viselni.

2009. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
És egyébként hiába pontozza le valaki a válaszokat, a kérdező érthetetlensége fájdalmas.
2009. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj, ha te vezethetsz szerinted, akkor ugorj át a hétvégén, én felvarrom a ráncaidat. Ne aggódj láttam a tv-ben hogy kell, meg egyszer papírom is lesz róla.
2009. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%
Akiket ti mondtok annak van jogsija......IStenem....hát persze veled ez nem történhet meg mert nincs jogsid.......beszarok neked komolyan.Egy ilyen bárkivel megeshet aki egyszer a volán mögé ül....Tudod a rendőr mondás úgy tartja ha kocsiba ülsz,fél lábbal a sírba a másik felével meg a börtönbe vagy.
2009. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én kb 10 éve vezettemk jogsi nélkül és akkor 40.000 ft-ot kellett fizetnem!!!
2009. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!