Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Normális ha ugy megyek át a...

Normális ha ugy megyek át a városon mintha tüntetésen lennék? és ezért büntethet a rendőr? Böv lennt

Figyelt kérdés

ez alatt értem:Bomber dzseki magyarország és árpádsávos felvarrokal,acélbetétes fehér fűzös,árpádsávos kendő

ami eltakarja a fél arcom

nagymagyarországos öv

terep színű nadrág

magyar gárda sapka

néha horogkereszt vagy vaskeresz a nyakamba .


2009. dec. 13. 01:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%

Nem normális. Ha én rendőr lennék, igazoltatnálak, és megkérdezném, hogy biztosan jól vagy-e. A horogkeresztet levetetném, mivel tiltott önkényuralmi jelkép.


Amúgy meg érdekes, ahogyan ezen az oldalon tiltakozik az összes jobbikos meg gárdista, hogy á, ugyan, ők nem nácik, kikérik maguknak. Aztán csak kibújik a horogkereszt a szájuk sarkán.

2009. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
soha nemtagadtam ,hogy náci vagyok .....
2009. dec. 13. 02:03
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Hat nem akarlak cseszegetni de nagyon el vagy tevedve.Vagy az lenne a legjobb ha odavarratnad a kabatodra hatulra nagybetukkel hogy NEM VAGYOK JOBBIKOS,mert ez nagyon durva felfogas ami neked van.Mindenesetre ha en ilyennel talalkoznek mint te akkor leszolitanam es megkernem hogy ne szegyenitsen meg Pl engem mert en Jobbikos vagyok csak nem ilyen felfogassal.Attol mert te fajgyulolo vagy meg nem azt jelenti hogy Jobbikos vagy.Vagy legyel fajgyulolo de legalabb akkor szabadulj meg a Gardista cuccoktol meg a Nagymagyarorszagos,Arpadsavos jelektol.Koszi elore is!
2009. dec. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

"soha nemtagadtam ,hogy náci vagyok ....."


Mellesleg nem jobbosként én is eltöprengek azon, hogyan jön össze a hazafiság és egykori megszállóink (és sok százezer honfitársunk gyilkosai) iránti csodálat.

2009. dec. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köhköh.... a jobbiknak a megyei kampányfönöke vagyok .... de neiszavarjon x)
2009. dec. 13. 02:34
 6/28 anonim válasza:
69%
02:33-nál a bazinagy pont!! Tényleg kedves kérdező, fejtsd már ki erről a véleményed!
2009. dec. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg te is csak egy lefizetett hulyegyerek vagy aki itt be akarja magyarazni az embereknek hogy a Jobbik egy rasszista,fasiszta blablabla...Bizonyitsd be mert en nem hiszem.Vagy igy nevtelenul valld be mennyit kapsz ezert?Vagy onszantadbol vagy ilyen primitiv?
2009. dec. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
nemkapok érte semennyit ... ingyen vállaltam mivel hungarista is vagyok :)
2009. dec. 13. 02:51
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent a kerdesedre a valasz nagyon egyszeru.Tenyleg vannak ilyen emberek.Igazabol semmit sem tudnak a Jobbik-rol meg a programjukrol csak meghallottak hogy a Jobbik azt mondja hogy Pl:ciganybunozes meg zsidouralom es ebbol azt szurtek le hogy :Vegre valaki aki utalja a ciganyokat meg a zsidokat es ki meri mondani.Erre magukra aggatnak mindent{meg meg plusszokat] amibol arra lehet kovetkeztetni hogy Jobbikosok es igy virgonckodnak.
2009. dec. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nha és OTTAPONT ! SEIG HEIL ! SZEBB JÖVŐT !
2009. dec. 13. 02:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!