Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Normális ha ugy megyek át a...

Normális ha ugy megyek át a városon mintha tüntetésen lennék? és ezért büntethet a rendőr? Böv lennt

Figyelt kérdés

ez alatt értem:Bomber dzseki magyarország és árpádsávos felvarrokal,acélbetétes fehér fűzös,árpádsávos kendő

ami eltakarja a fél arcom

nagymagyarországos öv

terep színű nadrág

magyar gárda sapka

néha horogkereszt vagy vaskeresz a nyakamba .


2009. dec. 13. 01:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

2009-12-13 02:33 Nekem a tetűhintások nem honfitársaim, az ő állítólagos hazájáuk szerencsére jó messze van innen.


egy MDF-es

2010. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Tuti nem büntethet...
2010. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg érdekes, ahogyan ezen az oldalon tiltakozik az összes jobbikos meg gárdista, hogy á, ugyan, ők nem nácik, kikérik maguknak. Aztán csak kibújik a horogkereszt a szájuk sarkán."


Én sem jobbikos, sem gárdista nem vagyok, csak rasszista. Mért függ ez össze pártokkal mozgalmakkal?

2010. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Egyebkent a kerdesedre a valasz nagyon egyszeru.Tenyleg vannak ilyen emberek.Igazabol semmit sem tudnak a Jobbik-rol meg a programjukrol csak meghallottak hogy a Jobbik azt mondja hogy Pl:ciganybunozes meg zsidouralom es ebbol azt szurtek le hogy :Vegre valaki aki utalja a ciganyokat meg a zsidokat es ki meri mondani.Erre magukra aggatnak mindent{meg meg plusszokat] amibol arra lehet kovetkeztetni hogy Jobbikosok es igy virgonckodnak."



Hát ha valaki abból vonja le ki mit aggat magára hogy mely párt tagja vagy hol a munkahelye annak csak gratulálni tudok.

2010. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

""Ez kamu kérdés." - Az.

Pontosan tudja a választ, úgyhogy nem is kérdezni akart itt, hanem feltűnősködni.


"... nem vagy Jobbikos." - Egy cseppet sem biztos.

Az a szomorú, hogy az ilyen kérdéseket és az ilyen kérdésfeltevőket a Jobbika jellemzőnek találja az ember. (És ez nem az átlagember hibája!)"



sosem láttam még sem vona gábort sem az említett párt más emberét ilyen szerelésben. te miből vonod hogy a jobbikra ez jellemző?

2010. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Ne provokalj senkit a kerdeseiddel, ne talalj ki kamu kerdeseket hatso szandekkal.


Kerem kapcsojja ki.

2010. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

kedves kérdésíró:D

ugyanígy járok énis:D

kivéve:acélbetétes,gárda sapka,horogkereszt:D

amúgy pont így nézek néha ki:D

de még nem állítottak le rendőrök..csak jól megnéztek xDDD

a cigókról neis beszéljünk xD

már meg akartak verni töbszöris:D:D


Szebb Jövőt!

14/L

2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ezt az aberrált világot. 14éves kis cafka horogkeresztel?! Nem lehetne az ilyet dunába lőni?!
2012. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!