Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elöre is elnézést a hülye...

Elöre is elnézést a hülye kérdésért, de nagyon érdekel?

Figyelt kérdés

-Mi a véleményed a fejvadászokrol? (akik Amerikában üldözik a fegyemceket)

-Külföldi lehet fejvadász? A hatoságok oda adják neki a pénzt?

-általában hogy találnak meg egy bünözöt?


2009. dec. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

a fejvadász nem fegyenceket üldöz

a fejvadászt a cégek bízzák meg azzal, hogy szerezzen munkavállalókat neki

a fejvadász tartja állásinterjút a jelölttel stb.

ő választja ki

vagyis a cég kiszervezi a személyzeti részlegét


__________


arra gondolsz, mikor börtönből megszöknek a rabok és azokat kell elkapni?

2009. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"arra gondolsz, mikor börtönből megszöknek a rabok és azokat kell elkapni?"


igen erre gondoltam. [link]

2009. dec. 13. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A börtönök tömve vannak nálunk nem fognak azért külön pénzt addni hogy valaki viszavigye a zsebtolvajt. Ha mégis valaki olyat keresnek akiért érdemes pénzt adni pénzdíjt tűznek ki amit bárki elvihet.
2009. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magyar országon tilos fejvadászat, maximum nyomravezetöi dij van. A fejvadászat tudtommal csak amerikában (pár államot kivéve), illetve a Fülöp Szigeteken legális.
2009. dec. 14. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

magyar ember nem nagyon fog tudni válaszolni neked

ez egy nagyon spec. kérdés

ugorj rá US béli homepage-okra:)

2009. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én értem mire gondolsz! több amcsi filmben is látni őket, meg könyvekben is olvastam róluk. ezek valamiféle hivatalos személynek minősülnek,talán valami seriffhelyettesi rangban, és általában nem a szökött rabokat keresgetik, hanem akik leteszik az óvadékot és lelépnek.ugyanis az USA-ban vannak külön ilyen óvadékügynökségek, akik jó kamatra kölcsönöznek pénzt azoknak, akiknek óvadékra van szükségük.de ha ezek a vádlottak lelépnek,és nem jelennek meg a bíróság elött, akkor az ügynökség bebukja a lóvét,...ezért küldik utánnuk a fejvadászokat. nem tudom a pontos nevüket,de van valami titulusuk,..nem akarok hülyeséget mondani.
2009. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!