Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményed a tolvajkerget...

Mi a véleményed a tolvajkergetők legújabb akcióját illetően?

Figyelt kérdés

Engem mélységesen felháborít az igzságtalanság, ahogyan a rendőri vezetők viselkedtek velük. Tudom, a válaszokon éppúgy fel fogok háborodni, de hányingerkeltő, ami itt folyik Magyarországon szolgálunk és védünk szlogen alatt. Emellet meg duplán minden tiszteletem azoké a rendőröké, akik mlg azért álltak szolgálatba, hogy a valódi rendet őrizzék. A többitől tényleg hányni tudnék, semmirekellő egy banda!

[link]


2014. jún. 1. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
92%

Aztán menjünk tovább...


01:24-nél. A nők sikítva berohantak a házba, az "ellenség" ha jól láttam, egyedül maradt az udvaron. Vele szemben - nyilván teljesen jogos védelmi helyzetben öt fő sorakozott fel egymás mellett, középen - ha jól láttam - Tomcattal. A bal szélen álló srác bunyóra várva áll küzdőállásban, a jobb szélső meg előre kitartott gázfegyverrel.


Miről is beszélünk?


Szóval lehet, hogy az "ellenség" egy utolsó bűnöző (ezt nem tudom), de hogy Tomcaték jó eséllyel egy fikarcnyival se különbek, azt most már szinte biztosan állíthatom.


És tudjátok, mi a vicc az egészben? Hogy ezt a saját maguk által közzétett írás és videó alapján.


Gratulálok! És persze most is a rendőrök, meg mindenki más a hibás, meg a sz*r, szemét, sz*r alak...

2014. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 tetro ***** válasza:
52%

19.08

"drogdíler kancigány "

ez hol van benne a videóban?

nem tomcaték hatoltak be?

2014. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
A kérdésekre miért nem válaszolsz Tetro?
2014. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 tetro ***** válasza:
29%

20.24

egyszerűen nem akarok olyanokkal beszélgetni, akik csak állatmódjára képesek kommunikálni. mégis milyen érv kellene a hülye barmozásra?

2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként hány másodpercnél látszik, h TC lő?

Mert szerintem az se látszik rajta, de mindegy:)

2014. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 tetro ***** válasza:

20.32

igazad van. nem lő. nincs is miről beszélni :)

2014. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
68%

Látod, kedves 35-ös! Ez a legundorítóbb és leggyomorforgatóbb az egészben...


"Borbás elővette a legalja bidámbidám stílust (kulcsszavak: csicska, kutya, etc.) és így próbálta vörös fejjel üvöltözve utasítani a társaságot az azonnali távozásra. Mivel ez nem ment, karon ragadta Tomcatet, és felemelte az öklét. Ő meg erre jól pofán durrantotta gázpisztollyal."


Ők maguk írják le, ismerik el, hogy Tomcat lőtte pofán, akkor miről is beszélünk?


Mondjuk arról, hogy a videón látottaknak köze nincs ahhoz, ami a fenti mondatban le van írva!


Bocs kérdező, Te normálisnak tűnsz, de ennek a témának így ebben a formában semmi értelme nincs...

2014. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
55%

Ez a videó bíróságon használhatatlan lenne, hiszen silány az operatőri munka. Pont semmi nem látszik a balhéból, nem látjuk a lakásfoglaló kezét, nem tudjuk ökölben van-e, kés van-e nála, vagy egy csokor virág amit TC-nek akar adni. Csak az látszik, hogy TC ráfogja a fegyvert, erre reflexből véd és durr megy a kapszaicin. Aztán mikor a földön van valaki rálép a hátára, majd rúgdossák és támadólag lépnek fel az ekkor már valóban, láthatóan agresszív fickó ellen.


Egy ilyen videó semmilyen jogi alapot nem ad, ugyanis lényeges részek maradtak le. Egyébként aki illegálisan lakást foglal, és öregeket ver meg drogot árul, az örüljön, hogy csak gázpisztoly volt.


Rossz volt a Tolvajkergetők technikája: ha felhívják a rendőrséget, hogy fegyveresek bementek a bérleményükbe, és oda nagy mennyiségű drogot is magukkal vittek, biztos kimentek volna pár kocsival, ha meg már ott vannak a készenlétisek csinálnak is valamit (a KR tényleg működik, ha hagyják).



Így TC szerzett magának egy jó kis büntetőeljárást ami a múltjával elég kétesélyes, a Tolvajkergetők meg biztosan sok támogatót elvesztettek.

2014. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
68%

Azért ez megint erőteljes belemagyarázás. Körbeveszik a fickót, ha kés lenne nála, az hallható lenne a felvételen.

Ez elég gyenge maszatolás volt, de próbának jó volt! ;)

Semmiféle agressziót nem mutatott, ami indokolta, hogy Tomcat kb. 30 cm-re az arcához tartsa a gázpisztolyt.

2014. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
92%
És valószínűleg (szerintem) pontosan ezt fogja megállapítani a bíróság is, ha odajut az ügy. ;)
2014. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!