Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményed a tolvajkerget...

Mi a véleményed a tolvajkergetők legújabb akcióját illetően?

Figyelt kérdés

Engem mélységesen felháborít az igzságtalanság, ahogyan a rendőri vezetők viselkedtek velük. Tudom, a válaszokon éppúgy fel fogok háborodni, de hányingerkeltő, ami itt folyik Magyarországon szolgálunk és védünk szlogen alatt. Emellet meg duplán minden tiszteletem azoké a rendőröké, akik mlg azért álltak szolgálatba, hogy a valódi rendet őrizzék. A többitől tényleg hányni tudnék, semmirekellő egy banda!

[link]


2014. jún. 1. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Kérdezték a nevét, szóval kiderült, hogy a bánöző és nem a videó kapcsán raktam ki, hanem a szöveg kapcsán, szóval tetro, a szöveget olvasd el, a videóból nem derül ki semmi llényeges. Remélem a te lakásodba is beköltöznek egyszer, megtudod milyen lesz...
2014. jún. 2. 10:00
 22/61 anonim ***** válasza:

"Valakihez bemegy egy csomó rossz kinézetű agresszív férfi."


Ez a duma mindent vitt nálam:D

Mi az hogy csomó?mi az hogy rossz kinézetű?nincsenek megfürödve?esetleg szakadt a ruhájuk?mi az hogy agresszív?

Definiálnád?

Esetleg megadnád az időpontokat hol láttad őket?

Mert én csak egy baseball sapkás kamerázó egyént látok jól kivehetően, aztán később még pár fiatal gyereket meg a borbást.

Főleg, h kb el se lehet dönteni, h ki kivel van.

2014. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 tetro ***** válasza:
22%

10.21

én meg illetéktelenül behatoló bakancsos kopaszokat látok. biztos ez egy másik videó. az enyémben pedig agresszívek is. pl fegyvert rántanak, teljesen érthetetlenül...

2014. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
76%

"bakancsos kopaszokat látok."


Meg tudnád nevezni hol látsz te kopaszokat?

Egyáltalán mit számít, hogy kopaszok?

Másodszor miért fontos, hogy bakancs van a lábukon vagy sem?

Eléggé kirekesztő a hozzáállásod:)

Egyre nevetségesebbek a hozzászólásaid.

2014. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
76%
Jah és leírhatnád, h mitől rossz kinézetű valaki, mert még mindig nem tudjuk, sőt mondom nevezd meg, hogy hány percnél/másodpercnél látható az a rossz kinézet.
2014. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Én is látok rossz kinézetát pl akit szabályosan hátráltatott, a saját területükre betolókaodót
2014. jún. 2. 12:52
 27/61 anonim ***** válasza:
61%

Köszönöm annak a válaszolónak, aki az egészségi állapotom miatt aggódik. De felesleges, nem lesznek álmatlan éjszakáim egy válasz miatt sem! ;)

Viszont hangsúlyoznám, hogy azzal kezdtem, amikor beszálltam a témába, hogy nem kívánok mélyebben belemenni a történetbe. Pusztán a Facebook-os írás alapján reagáltam arra, hogy Tomcat pert akar indítani (vagy már indított) jogtalan előállítás miatt. Ehhez szóltam hozzá, a többi nem érdekel, mert nem voltam ott, nem láttam a videót, és nem is érdekel. Úgyse hiszek senkinek. A kérdező ezt meg is értette, az egészségi állapotom miatt aggódó válaszoló nem. :) Sebaj! Mint ahogy ugye azt se mondtam, hogy Tomcat jogsértést követett el, azt sem, hogy B. Zoltán nem követett el jogsértést, és azt sem, hogy egyébként nem követtek el hibát a rendőrök. Egy dolgot emeltem ki, mert az olvasottak alapján pusztán arról tudtam véleményt formálni. És emlékeim szerint még azt se mondtam, hogy csak én értek a büntetőeljáráshoz. Sebaj... megint! :)

2014. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
93%

"Úgy csinál ez a barom, mert nem tudok rá mást mondani, mintha ebben a történetben ez lett volna az egyetlen cselekmény, hogy TC lőtt."


Kiegészítve az előbbi hozzászólásomat, erre a részre pontosan rávilágít a következő néhány hozzászólás. Egyesek agresszív bakancsos egyéneket látnak a képen, mások semmi ilyet nem látnak. Akkor mi a fenéért is alkossak véleményt másról? Mert mindenki azt lát bele, amit az aktuális vérmérséklete és világképe láttatni akar? Ennyi! Nem bonyolult ez, csak az érzelmeket félre kéne tenni, és máris nem "barmoznánk" le egymást! ;)

2014. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
89%
Sorry, nem képen, hanem a videón... :)
2014. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
92%

Na most akkor tisztázzunk valamit!


Mégis csak rászántam magam, hogy megnézzem az állítólagos videót. Találtam egy 01:38 időtartamú videót, ami számomra teljesen meglepő volt. Hozzáteszem, a Tolvajkergetők saját oldalán közzétett videóról van szó.


Na most én a következőt láttam, 01:06-nál. Az "ellenség" a "légy szíves" szavak használatával kéri az ott tartózkodókat, hogy hagyják el az ingatlant. Nem hallgattam az elejétől hanggal, úgyhogy ebbe nem foglalnék állást, de ennél a résznél én az "ellenség" részéről nem hallok kiabálást, fenyegetőzést, inkább csak az egyik csaj "csicskázik", nem tudom, ki volt az. Ami viszont érdekes. Szerintem (teszem hozzá gyorsan) semmiféle támadó fellépés nem volt látható, amikor Tomcat teljesen váratlanul az arcára fogja a gázpisztolyt. Nyilván erre ösztönből reagált az "ellenség" és ráfogott Tomcat kezére. Az kirántotta a kezét vagy visszakézből pofánlőtte.


Most lehet fújjogni, meg "lebarmozni", de én itt momentán semmiféle jogos védelmi helyzetet nem látok. Arról nem is beszélve, hogy szerintem létszámbeli (legalább kétszeres) fölényben voltak Tomcaték.


Ezután - tudom, egy barom vagyok - de kénytelen vagyok átértékelni Tomcat jogsértésére vonatkozó véleményemet. Semmiféle jogos védelmi helyzetet nem látok. És aki ebbe ilyet belelát, az bele akarja látni.

2014. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!