Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Támogatnád, hogy Tomcat...

Támogatnád, hogy Tomcat legyen Magyarország belügyminisztere?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 18:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már megpróbálkozott a politikai pályával. Sikerült is neki összeszednie 13 kopogtatócédulát.
2014. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
A sok léhűtő "profi" politikussal szemben tesz is valamit. Azok ott ülnek a parlamentben es semmit tesznek. Tomcat felépített egy jól működő civil szervezetet. Hatékonyabban kapta el a piti bűnözőket mint a rendőrség.
2014. jún. 20. 21:02
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
Csak éppen nem az ő dolga elkapni őket, hanem a rendőrségé. Ha úgy gondolja, hogy ő jobban tudja, akkor miért nem ment rendőrnek?
2014. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
A tények azt mutatják hogy a piti bicigli tolvajokkal nem foglalkozott a rendőrség akinek a dolga lenne. Erre alapult az egész. Tálcán szállítja a rendőrségnek a bűnözőket elkapva. Es a bizonyítékokat is. Hallani se hallanánk rolai ha valóban az végezne a munkát akinek a dolga. Helyette a rendőrség húzogatja a száját es eljárást indít ellene. Nagy rés van az érvelés en mert a feltételes mód, hogy a rendőrség dolga lenne nincs kijelentő mondva téve.
2014. jún. 20. 21:13
 25/33 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy, mit mondasz. Az önbíráskodást a törvény bünteti, nem véletlenül. Pont. Aki önbíráskodik, annak nincs helye a belügyminiszteri székben.
2014. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha ennyi kéne egy belügyminiszterséghez, elég szomorú lenne.
2014. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
57%

Támogatnám. Mi a családdal annak idején (6 évvel ezelőtt) azért hagytuk el az országot, mert -többek között- a rendőrségből lett elegünk.


Egy év alatt kétszer törtek be hozzánk, az első esetben épp két forduló között lehettek, azaz a fele cuccunk eltűnt, a fele összepakolva. Hívtam a rendőrséget, 4(!) óra múlva kijöttek, nem egészen harom percig "helyszíneltek" azaz vállat vontak, megnyugtattak hogy még biztos vissza fognak jönni a maradékért és annyi. Három hónap múlva jött a jegyzőkönyv, hogy nyomozás lezárva, tettes ismeretlen. Második esetben pont rajtakaptam a bidámbidámot és fiát a lakásban, szerencsémre nem volt kedvük bántani engem, elfutottak. Hívom a rendőrséget, hadarom hogy mi van, hogy néznek ki, még itt lesznek a közelben, lerakom, várok. Egy teljes óra múlva visszahívtak, hogy akkor mi is a pontos cím, hova jöjjenek? Hát mondom hagyjuk, a betörőm már otthon vacsorázik, a feljelentéssel meg ne fárasszuk egymást, úgysem fog történni semmi...


Ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy elég, ebben az országban nem lehet, nem akarok élni. Kimentünk, megnyugodtam, errefelé (Svájc, kisváros) a rendőrség nem csak dísznek van, minden oké, erre jön az egyre erősödő hír, hogy igenis lehet tenni a ci.. a bűnözők ellen, hogy valakinek volt töke és esze elindítani valamit, ráébresztett, hogy nem az a megoldás ha kimenekülök a nyakig érő szarból, hanem ha visszamegyek és teszek ellene, nem csak a pofám jár otthon, a fotelben ülve... egyszóval támogatnám, igen.

2014. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%
Hát Tomcat effektíve egy bűnöző amiket ő és támogatói tesznek több esetben jogsértő és jó erkölcsbe ütköző cselekedetek (én jogász vagyok szóval lehet tudom..bár ez itt általában nem számít), belügyminiszternek meg célszerű lenne egy szakembert rakni nem is politikust, de Magyarországon még egy normális szakállamtitkári és szakbürokratív apparátus sem alakult tehát mind1 is.
2014. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, téged többszörösen átvertek. Nem csoda, a felszínt próbálod értelmezni. Tomcat nem szállított senkit senkinek, ha ismernéd a törvényt ezt magadtól is tudnád. Ezzel szemben kiválóan ért a populista tömegdumához, az izgatáshoz, és szeret a középpontban lenni. Hogy tisztázzuk: ezt személyesen ő mondta. Mondott még mást is, de azt nem idézném.

De van rosszabb hírem is. Ha lehetőséged (és főleg hatalmad) lenne őt felkérni e tisztségre, oltárian a képedbe röhögne. Ne nézd őt ennyire hülyének. Pontosan tudja (jobban, mint a mai belügyminiszter, bár az se piskóta), hogy az általad is említett bűnesetek megítélése nem ott dől el. És nem ott tehetnek valamit a csökkentéséért. Sőt, azt is tudja, hogy nem úgy.

2014. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2014. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!