Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ajánlott levél a rendőrségtől!...

Ajánlott levél a rendőrségtől! Mi lehet?

Figyelt kérdés

Feljelentést nem, csak bejelentést tettem másfél hónappal ezelőtt zaklatás miatt!


Ilyen esetben nem nyomoz a rendőrség, de 30 napig érvényesíthetem a polgári jogi igényemet, azaz tehetek magánindítványt!

A bejelentés hatását kihasználva rendeződött az ügy, így nem tettem meg a konkrét feljelentést!

Ha nem volt nyomozás, akkor miről szólhat az értesítés?


Vállaltam, hogy ha rendőrség egyéb bűncselekményt állapít meg az ellen, aki ellen a bejelentést tettem, akkor állok a hatóság rendelkezésére. Lehetséges, hogy találtak valamit és tanúskodnom kell?


Sajnos még két hétig nem tudom átvenni a levelet! Kérlek segítsetek, hogy ilyen esetben miről küldhet levelet a rendőrség!


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 3. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha nincs bejelentés az állampolgároktól, mert utálnak titeket, arról bizony ti tehettek.


ebben az esetben pont ez történt. következésképp ti öltétek meg. nyilván sok sok ilyen sztori lehet.

2014. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azon nem gondolkoztál még, hogy nem mindig másban kell keresni a hibát, hanem tükörbe kellene nézni?

A 27%-os hasznos válaszaiddal nem tennék ilyen kijelentéseket, főleg olyat, hogy mindenki utál.

Ha utálod a világot, arról te magad tehetsz, ahogyan a hatóság félrevezetéséért is. Mondjuk a stílusod alapján el tudom képzelni, hogy rád szálltak a helyi kollégák, nem tűnsz egy normális családapának.

2014. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem is igazán értem min kaptatok össze... :(

Én nem szerettem volna senkit szidni, vagy kihozni a sodrából!

A lényeg, hogy köszönöm a válaszokat, sikerült megszereznem a levelet és kiderült, hogy arról értesítettek, hogy mivel nem adtam be magán indítványt, így az ügyben további intézkedést nem tesznek, illetve, hogy szükségtelen nyomozni.

Ezzel egyet is értek, nem is várom el, hogy egy ilyen "kisebb" ügyben azonnal mozgósítsanak mindenkit!

Szerencsére nem volt más, nagyobb ügye az illetőnek és engem is békén hagy.

Minden esetre még egyszer köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 6. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!