Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr legyek vagy nyomozó?

Rendőr legyek vagy nyomozó?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a nyomozó nagyobb rendfokozat, de engem inkább a rendőri szakma vonzz (járőrözés stb.). Csináljam úgy, hogy először megyek egyetemre és utána rendőri szakközépiskolába? Igazából nem tudom pontosan hogyan működik az egész.

Jövőre fogok érettségizni esti tagozaton (akkor 23 leszek), úgy gondoltam, hogy 2 emelt érettségit teszek (matek,töri) és úgy bőven 400 pont felett leszek, ha 80%-ra írom őket.

+ Van 1 gerincbetegségem, régebben azt mondta a főorvos, hogy lehetek rendőr, de szeretnék olyan véleményt is, hogy a rendőri orvos mondja, hogy igen vagy nem, erre hol van lehetőség?

Egyébként a kommunikáció nem az erősségem, ez baj? Vagy később lehet ezt még fejleszteni?


2014. aug. 4. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Legyél rendőrnyomozó. Vagy űrhajós.
2014. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Egész nap ülni fogsz a kocsiban, maximum annyi lesz a dolgod hogy beállítod a traffipaxot. Meg rengeteg papír munka.
2014. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Akciófilmes jelenetekre ne számíts. Ülsz a melegben iszod a kávét hallgatod a rádiót és leintesz pár kocsit bírságolni. Továbbá a kemény helyekre a Teket hívják (évente kétszer kb). C betűsekkel nem szabad foglalkozni szóval a bűnesetek 80% a kiesik.
2014. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerinted én postás legyek vagy levélkézbesítő?
2014. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyere közmunkásnak haver, ez most a menő!
2014. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul fog érinteni, de Te nem leszel rendőr.

Sajnálom.

2014. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy hogy te most ez akarsz lenni akkor ez leszel azért tenni is kell.
2014. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6 -> Pedig rendőr leszek, sajnálom. :)

7 -> Teszek érte. :)

2014. aug. 5. 11:16
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha rendőr akarsz lenni, nagyon fontos a kommunikáció. Hülye van elég,egy.idő után ki sem járnak utcára. Fogdaőr, kapus, stb lesz az olyan. Amúgy pszichilógiai vizsgálaton ezt is nézik.

A nyomozó is rendőr, sőt lehet tiszthelyettes is. Va, hogy utcai járör magasabb rendfokozatban van, mint egy nyomozó.

Gerinc miatt lehetnek problémák a felvételinél.

2014. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Jah, és az egyik válaszoló miatt írom, a legtöbb munkád a cigányokkal lesz.
2014. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!