Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A budapesti biciklisek honnan...

A budapesti biciklisek honnan veszik a bátorságot, vagy inkább hogy van ennyi eszük, hogy sötétben kivilágítatlanul bicikliznek? Illetve miért nem büntetik őket?

Figyelt kérdés

Áthajtanak a piroson, egyirányú utcába, úttesten tekernek az autókkal. Mindezt kivilágítatlanul. Még prizma sincs sehol rajtuk, nemhogy láthatósági mellény. Semmi. És a ruházatuk is rengetegszer sötét.


Viszont még egyszer se láttam, hogy megbüntették volna őket a rendőrök. Pedig láttam már rendőrautót elmenni ilyen bringás mellett. Miért nem foglalkoznak velük? Rohadt idegesítőek, egyszer esküszöm elütök egy ilyet, aztán azt mondom nem vettelek észre, bocs..



2014. szept. 2. 18:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Most mi a jó, bírságolni, vagy nem bírságolni?"


Az a jó, sőt a legjobb, ha jogos a bírság. Nem pedig mikor a rendőr azt figyeli, hogy mikor hajt be valaki véletlenül a tilosba!


Nekem volt már olyan bírságolásom, mikor a rendőrnek meg is köszöntem, hogy megállított, mert csináltam egy hatalmas baromságot!

2014. szept. 2. 23:04
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem bírság kellene, hanem ingyen osztani a csóróknak a kukásmellényt. Esetleg a helyszínen kétezerért kivilágítani mint a karácsonyfát.
2014. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is bp-en lakom, és bringázni is szoktam, de még kivilágítatlan biciklist nem láttam úttesten közlekedni..Pedig a VIII-ban lakom.
2014. szept. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű!

Zsaruk..3-4 tucat!

Csak az loesz a feladatuk, hogy bicajos szabálysártőket kapjsnak el!

Minden lámpa nélküli cangás, 5-20 ezer!

Ha megvásárolja a rendőrség által fwelkínált "szettet" csak 1-2 ezer!

ÚNIÓS PÉLDA is lehetne!

Csodálom,hopgy még nem kapott rá Pintér%!

2014. szept. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
elottem ment a rendor, szembe emlitett bicos full sotet, melleny nelkul, meg se altak, bezzeg utanna elottem lelassit 30 ra, olyan uton ahol alig fertek el 2n...
2014. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A poén az, hogy volt már olyan rendőri akció, amikor a rendőrök prizmát osztottak a bringásoknak.
2014. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Még az "átkos"-ban, azaz a gengszterváltás előtt, volt olyan rendőri akció, hogy a nem kellően (a KRESz szerint) felszerelt kerékpárt gyalog(!) betolatták a legközelebbi örsre, ahol a tulaj 3 napon belül, büntetés nélkül felszerelhette az általa megvásárolt cuccot.

Hasznos volt!

.

Ne emeljük ki a pestieket, vidéken sem más a helyzet!

2014. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sőt, vidéken rosszabb a helyzet.


Pesten már egyre ritkábban látok lámpa nélkülit szerencsére.

2014. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!