Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálnak a rendőrök...

Mit csinálnak a rendőrök miután feljelentettem valakit? Mennyibe kerül nekem bíróságra járni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ; milyen messze laksz a bíróságtól, fogadsz-e ügyvédet, megnyered-e a pert, stb.
2014. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha pl fogadok ügyvédet?
2014. szept. 29. 12:41
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. szept. 29. 12:41
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
azt akkor kellett volna fogadni, mikor feljelentést teszel. aki ilyen fosógép és szarrágó, az tűrjön. mármint a sérelmeit tűrje el
2014. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de az utolsótól nem kértem bunkó választ.Ha nem tudtok normálisan válaszolni,annak aki éppen sokkot kapott az maradjon inkább csendben.Nem vagyok szarrágó és félős.Másról ismeretlenül ne mondj inkább semmit.
2014. szept. 30. 13:06
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagyis fosógép sem vagyok vagy mit írtál.
2014. szept. 30. 13:08
 7/15 anonim válasza:
Azért hogy a rendőrségen feljelentettél valakit,még nem biztos,hogy bíróságra kerül az ügy!Nem tudom ugyan mi történt,de szerintem jobban jársz ha peren kívül megegyeztek,erre van lehetőség a rendőrségen is!
2014. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A rendőrök nyomoznak, miután feljelentést tettél. Ha történt bűncselekmény, akkor átadják az ügyet vádemelési javaslattal, ha nem, akkor lezárják a nyomozást.
2014. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen feljelentést tettél? Büntető, szabálysértési? Tulajdon elleni?

Kérhetsz költségtérítést, ha egyáltalán bírósági szakba kerülne.

2014. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy nő ellen,meg a fia ellen tettem zaklatás miatt feljelentést,de később vissza vontam,mert nem akartam bíróságra járni.
2014. okt. 2. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!