Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szép napot! Ti milyen véleménn...

I.B.T. kérdése:

Szép napot! Ti milyen véleménnyel vagytok a rendőrökről?

Figyelt kérdés

Régebben volt, hogy biztonságban éreztem magam mellettük, volt, hogy utáltam őket, meg persze volt, hogy egy akartam lenni közülük.

Mára ez így néz ki: nem hibáztatom őket.


Én elég sok hasonló témában magát az államot hibáztatom. Ha lenne egy erős és "igazságos" irányítás akkor nem így nézni ki a magyar közbiztonság.

Persze a rendőrök közt is megvan a férgese mint mindenütt, mégis a véleményetek úgy szeretném kikérni, hogy általában milyen benyomás az, amit a közelükben éreztek.


A válaszokat köszönöm!



2014. okt. 3. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Jót érzek.
2014. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, őszinte leszek, nem kedvelem őket. Van több rendőr rokonom is, de valahogy kényelmetlen velük beszélni. Ha más a véleményed, előbb - utóbb mindig több tekintélyt vél magának, mint amennyi valójában járna, csak azért mert zsaru. Volt már olyan vitám is - rokon rendőrrel - hogy majdhogynem - direkt mondom így - "üzembe helyezte magát" csak mert kifejtettem - szerintem ebben vagy abban nincs igaza. Kocsmában is láttam már hasonló helyzetben civil rendőrt "emberkedni". Sokuk elmegy 40 évesen nyugdíjba, hogy miben fárad el egy egyszerű "talpas" rendőr, fel nem foghatom.


Megértem őket is, nem általánosítok, a többség biztos azért megy fiatalon rendőrnek mert szeretné ha jobb, biztonságosabb, igazságosabb világban élnénk. De sajnos nem ezt érzem elsősorban, lehet idővel kiégnek, nem tudom.


Kamionos vagyok, így a közlekedésiekkel is sok ügyem volt már itthon és külföldön. Én megvolnék nélkülük.


Jövőre 40 leszek, de nekem eddig csak gondot okoztak, ha baj ért, nem segítettek. Tetszik vagy sem, ez az igazság.

2014. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos kevés joguk van, sokkal több eszközzel ruháznám fel őket, alapvetően törvénymodosításra van szükség, és egy rendőrállamot létrehozni.
2014. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

többségük nem rendőrnek való, mint ahogy az orvosok és a politikusok többsége sem.


korruptak, lusták, és van köztük aki akar is, de tehetetlen. a helyzet akkor élesedik ki, amikor a bűnözőket védik, az egyszerű emberben meg keresik, hogyan tehetnék tönkre. sokszor inkább egyenruhás bűnözők.


az is biztos, hogy a stressz tönkreteszi őket, mert az újoncok közt kevesebb az arcoskodó. nem ártana néha tesztelni őket civil kémeknek, akkor érezhető lenne a valóság.

pl az utóbbi időben minden hónapra jut valami korruptrendőr hír.

2014. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
+fizetésmelelés is kéne nekik, de az nem ebben az évben lesz, először az orvosokból csináljanak embert.
2014. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Jobban elverhetnék a bűnözőket, mint régen
2014. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Több pénzt a rendőröknek meg a rendőrségnek.
2014. okt. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%

"Régebben volt, hogy biztonságban éreztem magam mellettük,"

Pont így vagyok én is. És ez elmúlt, mióta sok-sok dolgot látok-olvasok felőlük. Régen szerintem nem voltak ennyire korrumpálhatóak. Ma már nem érzem magam jól, ha rendőrt látok. Némelyiknek a tekintete sem tisztességes. Sajna. :(

2014. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Borzasztó véleményem van velük kapcsolatosan. Olyan borzasztó, hogy nem is mondom el, mert kirúgnák innen a nikkemet, én feloszlattatnám az egész kócerájt, mert ilyen formában semmi szükség egy ilyen testületre, kártékony elemek gyülekezete, az adófizetők pénzén fenntartva.
2014. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!