Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan, akin a Rendőrsé...

Van itt olyan, akin a Rendőrség segített?

Figyelt kérdés
És akivel a rendőrök igaztalanul bántak, azzal milyen körülmények közt és hogyan?

2014. okt. 20. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ja, sok jó arc rendőr van.


Múltkor mentem haza buliból haverommal és vártuk az éjszakai buszt. Megállt előttünk egy rendőrautó és kiszólt az egyik rendőr, hogy hova megyünk. Mondtuk, hogy hova. Erre ők, hogy 1 óra múlva jön a busz, száljunk be, örsig elvisznek minket.

2014. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Nincs. A rendőrség még soha senkin sem segített, tömegverekedéshez pl nem mernek kimenni, ha ellopnak valamit az biztos nem kerül elő, de ha valaki minden áron szeretne bírságot fizetni, azon talán még segítenek.
2014. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Eddig még semmire se voltak jók, de lehet, egyszer látni fogom a hasznukat személyesen is. Szóval a lehetőségét nem zárnám ki annak, hogy egyszer valamiben majd segítenek. Kevés esélyt adnék rá mondjuk.
2014. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem már nem egyszer
2014. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Régebben voltam a Rossmannban,vásároltam.Erre az biztonsági őr megvárta mikor kifizetem és utána hátra hivatott.Én akkor 18 lány lehettem és megmotozott a férfi biztonsági őr,de nem talált nálam semmit átkutatta még a zoknim is táskám mindenem.De nem talált semmit utána is állította ,hogy én loptam és hozott egy üres dobozott,hogy én azt loptam el.És a végén sem kért bocsánatot hanem kikísértek mint egy tolvajt.Haza mentem anyukámnak mondtam erre felhívta a Rossmannt.Mondta a bunkó őr ,hogy menjünk be és megmutatja a felvételeket én magam bátran mentem vissza mert nem loptam .Mikor vissza mentünk az Őr nem mutatta meg mert csak a rendőrség nézheti meg ,kihívta a rendőséget így "hol vagy már?".Kijött a rendőrség megnézték a felvételeket bíztam ,hogy az igazat mondják ,de belehazudott a rendőr a szememben,hogy igen elloptam egy szempilla spirált ,de utána vissza raktam.A rendőrnek is mondtam ,hogy nem loptam,de állította,hogy loptam.Anyukám mondta ,hogy feljelentést szeretnénk tenni.Erre a rendőr ,hogy erre nincs szükség ,tiltakoztak a feljelentés ellen.Apukám már betojibb volt ő nem szeretett volna jogi ügyet csinálni.Erre mondták a rendőrők,hogy bocsánatot kér a biztonsági őr ,de az Őr nem tőlem kért bocsánatot hanem apámtól.Akkor akkorát csalódtam a rendőrségbe első alakalom volt ,hogy szükségem lett volna rájuk ,és a képembe hazudtak.Azóta megtanultam bármi bajom lenne rájuk nem lehet számítani !
2014. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nlorant82 ***** válasza:
20%

Igen rajtam segített a rendőrség!! Romák betörtek hozzánk és a 112 felhíva azt mondták máris küldik a járőrt a tanyámra de a romák még mindig ott voltak és semmi lépést nem láttam ezért újra a 112 majd ott a diszpécser azt mondta rákérdez merre vannak a járőrök és jött a válasz sajnos nem tudja elérni őket és nagylelkűen kapcsolta e TEK ügyeletét ők felvették a bejelentést és kijöttek az eredmény a rablók elmenekültek a tanyám le amortizálódott betörték az ablakokat az ajtót allergiás asztmásan a földbe nyomtak majd elvitek engem majd elegetek hogy félre értés történt és gyalogolhattam 50 Km ja azóta is vígan lopkodtak a romák több mint 1 évig mert a helyi rendőri vezetőt kidobták a rendőrségről az új meg másnap az egész rabló Roma csapatot lefogatta a rendőrséggel!

Itt jegyezném meg hogy ha TEK meg a rendőrség nem hibázik akkor több mint 1000 Házat nem tudnak még kirabolni a Romák! Továbbá tök jó volt ártatlanul elszenvednem a TEK-et! Igaza volt a tanáromnak Szakközépben (volt katonai kiképző volt!)( Azt mondta mindig tesi órán hogy urak ami nem öl meg az erősebbé tesz) Akkor ezért hogy utáltuk mert

télen mentünk a szabadtéri medencébe az uszodába nagyon kellemes volt de igaza volt ma már tudom mert kaptam TEK képzést is ártatlanul továbbá megalapítottam ha ez a TEK

az Iszlám Állammal vagy egyéb terrorszervezettel kerül szembe vagy egy igazi maffiával már halott lenne az egész csapat ezek csak a megvágott videóikon tűnnek keménynek!

Mint említettem személyes tapasztalatom van a TEK -el

már fel is vannak jelentve a tanyám amortizálása miatt az ügy a bíróságon van bár én szerintem megússzák hogy véletlen volt meg tévedtek mert ők aztán nem hibázhatnak!!

Szerintem a rendőrség egy valakin segít a bűnözőkön és a maffiózókon!! De ez lehet csak az én véleményem!!

2014. okt. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
be akartak záratni az elmegyógyintézetbe engem és e-miatti félelmemben meggyógyult az elmém és nem kerültem be mégsem. Nekik köszönhetem, hogy kint vagyok.
2014. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és egészséges
2014. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az államot, az persze ami és nem aki
2014. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

van mind2 fajta ember, de ha van 1 kis eszed akkor a rendőrséget messzire elkerülöd, vagy legalább nem bízol bennük.

tegyél ahogy akarsz, ha más nem, saját bőrödön tanulsz.

2014. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!