Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek feljelentést?

Tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
be szerettem volna köttetni az invitelt de azt mondták hogy nem lehetséges mert tartozás van a lakcimen.kiderűlt hogy a szomszédom a mi lakcimünkre de a saját házába vette igénybe a szolgáltatást.
2014. nov. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, tehetsz, de én a helyedben elvégeztetném a piszkos munkát az invitellel. Ha kijön valaki akkor látni fogja hogy hozzátok nincs bekötve, utána pedig ők behajtják a tartozást, hozzátok meg bekötik. Szerintem felesleges neked pénzt és időt kidobni erre.
2014. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hajlandóak kijönni.először kértek egy papirt amivel igazolom hogy az adott személy erre a lakcimre nem volt bejelentve kikértem a hivatalbol el is küldtem nekik de most meg tulajdoni lapot kérnek ami 30 napnál nem régebbi.
2014. nov. 19. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj mama!


Szomszéd ehhez mit szól?

2014. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tagad a "kedves" szomszéd mindent.már annyi verziot hazudott h lassan el is hiszem h nem tud róla semmit.meg nagy kèpűen annyit mondott hogy neki ebből semmi baja nem lehet
2014. nov. 19. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Pereld be!
2014. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mit kaphat ezért? mert gondolom okirat hamisitást követett el
2014. nov. 19. 16:30
 7/8 kovpet ***** válasza:

Szerintem meg tévedés és simán elírták a címet.

Írj nekik egy hosszú és dörgedelmes levelet, mellékeld a tulajdoni lapot (online letölthető ezer forintért a nem hiteles) és fenyegesd meg őket a Fogyasztóvédelmi felügyelőséggel. A feljelentést nem ajánlom, mert járhatnál bíróságra miatta és nagy valószínűséggel nem lenne belőle semmi úgysem. Max az, hogy megromlana a viszony közted és a (valószínűleg nem rosszhiszemű) szomszédod között.

2014. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos kinézem a szomszédombol hogy kijátszotta az invitelt.mert a felesége nevén is volt beköttetve abba házba amit ki is kapcsoltak.pont kint voltam mikor a pentás auto jött a beltérié meg pár dologért.utána hozzánk jött ugyan az az auto és a mi cimünkön kereste a szomszédot.
2014. nov. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!