Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök titeket mennyire...

Rendőrök titeket mennyire visel meg hogy kb. mindenki ellenségnek tekint titeket?

Figyelt kérdés
Mindenhol szidják a rendőröket, hogy csak traffipaxhoz értenek, ilyesmi...
2015. febr. 5. 09:39
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Semennyire. Akiket megóvtunk, visszaszereztük az ellopott javait, stb, azok nem tekintenek ellenségüknek minket.

Akik viszont elkövették ezeket, azokat mi is ellenségnek tekintjük.

A nagypofájú éretlen hülyékkel pedig nem foglalkozunk.

2015. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem lennének ennyire bunkók,köcsögök meg szemetek a rendörök akkor nem tekintené az állampolgár 1 köcsögnek a rendört, kötöszködnek bunkóüznak nem lehet tölük semmit se kérdezni mert azonnal megbüntetnek igen is szemetek a rendörök, én még normális rendörrel nem találkoztam
2015. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki az a mindenki? A sok félalkoholista, primitív hangember? Vagy a sok pattanásos tini, akik jó bulinak tekintik az egészet? És nem csak közlekedési rendőr létezik, szóval semennyire nem visel meg. Nem is érdekel.
2015. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tudom, hogy nem ide tartozik de megírom a véleményemet a rendőrökről....eddig semmi bajom nem volt velük, de a múltkori viselkedésük az már több a soknál. Nem házkutatási papírral jöttek ide hozzánk hanem lefoglalásival, tudtommal a szabályos házkutatást 2 rendőr és egy hatósági tanú végezheti ehelyett itt 9 rendőr garázdálkodott, összetörtek pár cuccomat, amit lefoglaltak azt is megrongálva kaptam vissza. Kinyittatták velem a holland szomszédom házát és ott is házkutatást tartottak meg még a szőlőhegyen lévő pincémet is átkutatták, annak is külön helyrajzi száma van. Most főhet a fejük mert már visszajeleztek a katonai ügyészségről és most 12.én lesz tárgyalásunk, remélem megfizetnek mindenért mivel jogtalan volt ez az egész procedúra.
2015. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
emlékszem tizen x éve én és haverom jelentkeztünk rendőrnek és elutasítottak minket mert nekem görbe a hátam a haverom meg alacsony, ahhoz képest 150 centis sündőrök vannak a rendőrségnél.
2015. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!