Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyúrcsányéknak hála a SÜN szó...

Gyúrcsányéknak hála a SÜN szó egybeolvadt a rendőrséggel. Ha egy rendőr véletlenül meghallja azt hogy SÜN akkor mi van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%

Istenbarma! Miért esik jól belesünözni a rendőr képébe? Sürgős orvosi kezelésre van szükséged, keress fel egy pszichiátert a rejtett agresszióddal! Így kezdte a pécsi ámokfutó is!

Jól esik például: nyári melegben egy fagyi, téli estén egy könyv (tudod, színes borító, belül sok betű), egy családi séta a gyerekekkel, beszélgetés társaddal, stb. Nem tudom figyelted-e, de a "rendőrprovokálás feleslegesen" nem volt a listában. Na ezért nem egészséges a viselkedésed. Marha!

2010. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 bumbi02 ***** válasza:
100%
utolsónál a pont...
2010. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
asszem a skinheadek csinálták hogy ha elkiáltották hogy SÜN akkor körbe állták a rendőrt és megverték. De a forrásom nem autentikus
2010. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
szerintem jo moka.. vagy azt kiabálni az arcába h ávh... megérdemlik. meg van az oka h mi a cinkes és maguknak fözték :D:DDDDD
2010. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 bumbi02 ***** válasza:
látom te is értelmesebbik fajtából van.. mondd el mivel érdemelték ki hogy ÁVH-zzd öket vagy Sünözd öket? vagy csak ettől érzed magad nagyfiunak az általánosban? tanitották már h mi az az ÁVH? ettől leszel hazafi? ...
2010. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Megnézném hogy valamelyik bátor oda merne állni egy rendőr elé és mondjuk egy SÜN-t a szemébe vagy egy AVH-t. Jogosan szólnának rád és ha vissza szólnál ne félj meg is lenne a következménye..
2010. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

2006-ban a rendőrök válogatás nélkül neki mentek öreg nénire, tv stábra stb...

Meglincselték őket, eltörték az ujjukat, ez nem az AVH módszere volt?

2010. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

az utolso válaszolonak: dehogynem.. erröl beszélek én is. hogy szarnak ezek mindenkire. az emberi jogokra. jo h kiérdemelték azt a szot h ÁVH. és nem csak 2006-rol van szo. korrupt zsido bérenc senkiháziak.... és bele mondtuk az arcába csak nem tudott elkapni :) mert erre is képtelenek.. ugyhogy SÜN !!!!


http://www.youtube.com/watch?v=QhJF4IhNYSk&feature=PlayList&..


tessék megtekinteni a szerencsétleneket... azért et választottam mert itt nincsenek lecenzurázva a SÜNök.

KITARTÁS!

2010. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
utolsó előtti voltam.. rendőrnek készülök és igazat adok nektek is akik a rosszat látják mert nem szent egyik sem.. de én ha rendőr leszek nem fogok oktalanul verekedni és ezt azért írtam le mert lehet te egy olyan rendőrrel kötöszködsz aki éppen nem csinál ilyeneket , tisztába tartja a jogokat.. és aki azzal vág fel hogy rendőr az ne legyen az mert ez hivatás.. úgy hogy lehet igazatok van nektek is ..
2010. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
gratulálok az összes idiótának(Y) napiszaron tanuljátok ezt a sünözést mi?meg a médiából...ettől lesz ilyen ez az ország! ha te azt mondod sün te sem viszed előrébb ezt az országot?!és egy mezei utcai rendőr semmiről sem tehet!a bajok a felsőbb körökben találhatók!mertha egy rendőr nem teljesít parancsot...más törvények vonatkoznak rá mint rád!egyszerű kis nyomorékra!de légy büszke magadra este mielőtt lefekszel milyen menő is lettél ettől!
2010. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!