Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentek valakit, hogy...

Ha feljelentek valakit, hogy felrakott a napiszar-ra, ki tudják nyomozni, hogy ő volt az vagy nekem kell bizonyítanom?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha írnátok azt is, hogy mennyit kell fizetnem érte.
2010. febr. 15. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
79%
Sunáználak :D
2010. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim válasza:
100%

Imádom, hogy a sok önjelölt jogász idióta dobálózik itt a személyiségi jogokkal, de azért a myvipre feltölti a rajos pinás szopós baszós képét...

Aztán meg rinyál, hogy kirakták a napiszarra...

2010. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim válasza:
84%

IUnkább arról beszéljünk, hogy pontosan melyik kis suna vagy. Ha tényleg ez a kis szöszi, akkor ne kösd fel a fufrudat és akkor én is szivesen tosnám a fosódat!

Amugy meg jó kis cickóid vannak, a picsd is rendben van, szerintem sokan tosznánk. Mi kell még? örülj neki! Szerintem rakj fel még a sunádról is képeket! puszi

2010. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 JW válasza:
100%
Istenem, és még mennyi ilyen hülye barom van. Ha kikerülsz a napiszarra 2 dolgot tehetsz. 1. Röhögsz rajta egyet, pár nap múlva senki nem fog emlékezni rád, ha csak nem állsz neki írogatni az oldal szerkesztőniek mindenféle, további szánalmas faxságot. 2. Nekiállsz verni a nyáladat, és ha esetleg túl kevesen látták volna a posztodat, akkor a levél hatására 3x annyian fogják újra megnézni.
2010. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim válasza:
79%
LOOOOOOOOOOOL!!!! csini vagy! telefonszám? :D
2010. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:

Na mi van? Ennyi volt? Kifogytál az ötletekből?

Okos dolog ez az amcsi szerver. Megkímélik magukat az ilyen barmoktól mint te vagy. A modellügynökségnek hagytad hogy kitegyen a netre? Ott még tetszett? Akkor tetsszen itt is!


"Semmit nem tehetek? Ezt nem hiszem! Feljelentenem azért még lehet? Mennyi az?"

Tehetsz egy feljelentést Amerikába ismeretlen tettes ellen. Hátha (:


Szolgáljon tanulságul! Menj be a rendőrségre, hátha kinevetnek.

2010. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim válasza:
100%
Hiába nyomoztatod ki, mert azt a képet leszedték valahonnan (myvip,iwiw) és ha azt te oda feltöltötted onnantól kezdve bárki láthatja és azt csinálhat vele amit akar nem bűncselekmény. Ja és nem véletlenül napiszar.COM mert így nem vonatkoznak rá a magyar törvények se mert COM-os oldal.
2010. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyilvános oldalon jelent meg a kép, jogilag nem tehetsz semmit, de...

nézd, ilyenkor láss a dolgok mögé. Látod, sok olyan ember van, aki agyilag annyira gyökér, hogy a napi lélekfeltöltés kb. ilyen oldalak nézegetéséből áll. Az ilyeneket szopatja is az élet, hidd el, a hülyéket folyamatosan törlik. Egy időben sajnáltam az embereket a mai világ miatt, ahol munkahelyek szűnnek meg, anyagilag nem érzik magukat biztonságban, és a saját lelküket is eladják a kretének, csakhogy megfeleljenek másoknak. Ezek olyan tudatlan ledek, hogy bármikor helyettesíthetőek: nem jelentékenye a való világban...örülnek a farkuknak, mikor ilyenekre akadnak, és ennyi. Túl primitívek ahhoz, hogy igazi kárt okozzanak.

2010. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:

jah, kifelejtettem...azóta rájöttem, hogy a társadalom megérdemli a sorsát. Én már csak röhögök rajtuk, nem sajnálom :)

Ha tisztán látsz, hidd el, csodálatosabb a világ. A hülyék meg, ha leszelektálódnak, legalább nem szenvednek tovább. Tudod az igazság nagyvonalakban működik.

2010. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim válasza:
90%
Kedves utolsó! Kiváncsi vagyok, ha már ilyen művelten valósitod meg magad a hozzászólásokban, és nevetsz rajtunk, napiszar látogatókon, akkor mitől vagy leértékelve 55%os "észosztogatónak"?
2010. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!