Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentek valakit, hogy...

Ha feljelentek valakit, hogy felrakott a napiszar-ra, ki tudják nyomozni, hogy ő volt az vagy nekem kell bizonyítanom?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha írnátok azt is, hogy mennyit kell fizetnem érte.
2010. febr. 15. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
0%
Én a napiszar nézői tölteném fel, mint a világ egyik legprimitívebb internetezői...annál kevés nagyobb hülyeség van, amire elbaszhatják az idejüket xD
2010. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim válasza:
100%
akkor sértenék a jogaid ha ellopták volna a képet.de mivel Te felraktad myvipre vagy iwiwre, semmilyen jogodat nem sértik..
2010. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim válasza:
100%

Ne mondjunk hülyeségeket, ennek a szerencsétlen lánynak... Itt van egy - a most tárgyalthoz képest - teljesen ártatlan eset, ami szintén egy iwiw-es kép alapján "robbant ki", s első fokon pert vesztett az egyébként igen neves újság:


[link]


Feltételezem, hogy a válaszolók közül igen kevesen olvasták / tudják a Ptk. idevágó passzusát (80. § (2) Képmás vagy hangfelvétel nyilvánosságra hozatalához - a nyilvános közszereplés kivételével - az érintett személy hozzájárulása szükséges) így ne dobálódzunk az okoskodásokkal!

Az viszont tény, hogy az ilyen esetet úgy lehet a legjobban kiküszöbölni, ha csak olyan képeket osztunk meg - az egyébként teljesen haszontalan - közösségi oldalakon, amiket bármikor fel merünk vállalni szüleink / ismerőseink / munkaadóink előtt (bár az is igaz, hogy a mostani esetben, ha jól emlékszem, egy modellügynökség honlapjától van szó).

2010. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a hírt. Meglepett az indoklás (nem az eredmény), mert mindig azt hittem, hogy elsősorban a szerzői jogon fog elbukni az iwiw-es képek jogosulatlan felhasználása (a jogosulatlan újraközlés publikus képek esetén is perelhető). Mindenesetre örülök, hogy a bíróság talált egy másik fogózkodó pontot is, mint amire én eredetileg gondoltam.
2010. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
0%

Én is örülök...a kretének ismét hullanak majd :)

Olyan jó látni, mikor tisztul a világ!

2010. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:

"Rácsesztetek, mert nem az a szőke vagyok! :)"


Ha az lennél, akkor is ugyanígy tagadnál, szóval egy más okot mondj, hogy miért "csesztünk rá".

2010. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
0%

Azért csesztetek rá, mert agyilag nem jutottatok túl az ilyen oldalakon!!

Ez a legnagyobb dolgotok, ilyen szarok elemzése???

2010. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem véletlenül vagy 50%-os. Nem jutottunk túl az ilyen oldalakon? Legalább nem mi vagyunk azok, akik névtelenül sértegetik a másikat az ILYEN oldalakon.

Kérdezőnek: Végre elcsendesedtél? Felkerültél napiszarra, és ennyi? Már névtelenül sem mersz írni? Leszűrted a tanulságot?

2010. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen kreténségekkel foglalkoztok, hogy hány százalékot írnak oda?? És értékel?? Mérvadó az értékelő?? Tudatlan ledek!!


Lehet, hogy itt 50%-os az eredményem, de a való élet számít...való életben megbukott a társadalmotok jó része!!

2010. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
0%

de mi más várható egy olyan nemzettől, ahol ha bajba kerülnek, kimennek garázdálkodni meg térkövekkel dobálózni!? Nem az állam bá' dolga ellátni Titeket, erre lett volna 20 évetek rájönni tudatlan ledek!!


Még 300 Ft-on is sírtatok, mint a fürdőskur*a, miközben több ezret költötök cigire meg piára!! Hát, akkor ne csodálkozzatok, ha kórházaitokban is értelmetlenül hullotok, mert megérdemlitek!! Magatoknak csináltátok!!

2010. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!