Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentek valakit, hogy...

Ha feljelentek valakit, hogy felrakott a napiszar-ra, ki tudják nyomozni, hogy ő volt az vagy nekem kell bizonyítanom?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha írnátok azt is, hogy mennyit kell fizetnem érte.
2010. febr. 15. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim válasza:
100%

Szerintem meg le kell szarni magasról, mert kb 3 nap után mindenki kiveri a képedre és utána elfelejtenek, mintha nem is lett volna fent soha a képed.


De ha annyira hülye vagy és gazdag és időmilliomos, h megéri baszakodni ezzel akkor csak hajrá.

Amúgy meg az öreg professzort tudom idézni a Futurama-ból: GET A JOB!

2010. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim válasza:
Sajnos nem jelentheted fel,hiszen te tedded fel azokat a képeket az internetre. Egyébként óvatosan az ilyen kérdésekkel,mert már ezt is kitették.
2010. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim válasza:
100%
Ha közösségi oldalra tetted fel a képedet ami utána kikerült a napiszarra akkor semmi bűncselekmény nincs mivel azzal hogy kiraktad a közösségi oldalra azzal te beleegyeztél h közzé legyen téve a képed. Amúgy meg örülj neki h kinn vagy félmeztelenül.
2010. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:

Én is felkerültem még régebben az amatőr zenekarommal a napiszarra, és tök zsír, mert azóta vannak fellépéseink, azóta gazdagodtunk meg rendesen!


szóval csajszi, ha szöszi vagy ha nem, reklámozd, hogy mennyiért szopsz és gazdag leszel!

2010. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim válasza:
Ha te vagy az a párducmintás cicanacis Szöszi akkor minden elismerésem a képhez!Nagyon teccetős:) Amúgy meg tényleg nemtudsz mit tenni.Ezeknek a közösségi oldalaknak a szabályzatába elvileg benne kell, hogy legyen, hogy ha bizony feltöltesz egy képet azt onnan utána akárki lebírja tölteni és szinte bármit csinálhat vele!
2010. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:

Nézte ma i az oldalt...fele nem tudom miért került fel, sima egyszerű képek :o

lehet, hogy hülyülnek a szerkesztők!?

2010. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
Az egész társadalom hülyül, nem csak a szerkesztők :D
2010. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
Egy képet linkelj, ami nem illik oda!
2010. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
68%

Suttyó népség! Ezen élvezkedtek??

Titeket kéne felrakni, de mivel az értelem látja csak ezt, szem nem...észre se vennétek tudatlanságotokban, minek kerülnétek fel...pedig az ország 95%-a felkerülhetne!!

2010. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim válasza:
napiszar 4ever:D:D:D örülj neki hogy föltettek bazz:DXD
2010. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!