Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 14 évesen feljelentem az...

Ha 14 évesen feljelentem az egyik osztálytársam akkor mi történik? Kihallgatnak és anyunak is ott kell lennie? valaki leírná privátba?

Figyelt kérdés
Egyik fú osztálytársam terjeszt rólam egy meztelen képet. Segítsetek!

2015. márc. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem jelentheted fel, csak a szüleid.
2015. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele? Ebben a korban ez csak egy csíny, pláne ha te is fiú vagy. Ha lecsukják, akkor egy darab sz**ként fog kijönni a börtönből, lopni, csalni, hazudni fog, most viszont még bőven megváltozhat. Lehet, hogy baromságot csinált, de ezért ne b***d már tönkre az életét! Meg a társadalomnak se okozz kárt, mint mondtam, a börtönben csak annyit fog megtanulni, hogy kell bűnözni, mást nem. Azt pedig nem akarom, hogy miattad kössön majd belém az utcán egy olyan ember, aki egykoron még nem bűnözőként indult, csak a börtönben kötött ki.
2015. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Anyukád helyében lekevernék neked egy akkora pofont, hogy egy hétig forogsz. Nem kell meztelenül fotózkodni, és ha már megtörtént, akkor sem a feljelentés a megoldás, hanem az, hogy vállalod a képet és annak következményeit. A rendőrségen is csak körberöhögnének.
2015. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen a feljelentési jegyzokonyvet csak torvenyes kepviselo jelenleteben vehetik fel.

És ha annak a gyereknek az az első baklövése, nem fog börtönbe kerülni -_- nem is tudom h ez a fentieknek hogy jött.

Ha már volt száz ügye a kis csírának akkor meg büntessék meg szépen, mert a társadalom söpredéke lesz.

(mivel kihangsúlyoztad, hogy fiú osztálytársad, én kikövetkeztettem, hogy lány vagy)

2015. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!