Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennek az új mindent látó okos...

Ennek az új mindent látó okos kamerának (trafipax) köszönhetően akkor is megbüntetnek majd ha valakit megelőzök?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Vannak sajnos esetek amikor valaki 30,40-el döcög előttem és bizony megkell őket előznöm.Viszont van amikor az illető előzés közben direkt rátapos a gázra és ahhoz hogy ne ütközzek valakivel frontálisan bizony fel kell nekem is gyorsulni 60,70-re


Tehát az a kérdésem hogy ezek szerint jobb a rendőrségnek illetve a KRESZ szabály alkotóinak ha frontálisan nekiütközök valakinek de akkor is tartsam be az 50-et?


2015. márc. 24. 20:53
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Tetrokám akkor lehet mégis te beszélsz hülyeséget félig mert akkor csak megbüntethetnek ha 60-al megyek


Nyilvánvalóan ha egy kocsisor döcög lassan előttem akkor nem előzöm meg őket még akkor se ha megtudnám mivel valószínűleg azért megy mindenki tetűn mert mérnek

2015. márc. 26. 23:59
 32/32 anonim ***** válasza:

Azoknak szokott gondot okozni, akik beállank a 30-cal totyogó mögé 2 méterre, majd egy idő után eszükbe jut, hogy csak megelőzik. Ezesetben tényleg gondot okoz, ha a togyogó is rálép a gázra.

50-55-tel megyek, megnézem, van-e szembe jövő forgalom, index ki, s már el is felejtettem a totyogót. Ha van szembejövő forgalom, már messziről "úgy játszok" a sebességgel, hogy amikor odaérek, üres legyen a szemközti sáv (ne legyen keresztutca, stb.). Ez általában bejön. Ha nem, nagyobb követési távolságról gyorsítok, mire az előzendő kocsi netán gyorsítana, már el is felejtettem.

2015. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!