Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az hogy emberek...

Miért van az hogy emberek többsége utálja a rendőröket de ha még is valamilyen kár éri azonnal rendőrt hív vagy rendőrrel fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
ez nem szánalmas ? Elmondja mindennek a rendőröket de ha tré van egyszerre rendőrt hív. Nevetséges... Én ha utálok valakit nem hívom hogy segítsen.
2015. ápr. 24. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Van baj nálad.
2015. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs mást hívni, mit tegyen? Ha nem szereted a BKV-t és nincsen autód vagy pénzed taxira, gyalog jársz?
2015. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Én rühellem őket,mert sportlövőként,autósként,okmány csináltató állampolgárként csak szoptam miattuk. Nem fenyegetőztem még soha velük,és egy alkalommal hívtam ki őket betörési kísérlet miatt,de akkor is csak azért,mert kellett a papírjuk a biztosítónak.


Amúgy minek? Fegyverem,ásóm,autóm van,és közel az erdő.

2015. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

"Amúgy minek? Fegyverem,ásóm,autóm van,és közel az erdő."


A rendőrkutyáknak elég jó a szimatuk és bárki megláthat.

2015. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy az emberek többsége utálja a hivatalnokokat a felsőbbrendűségi komplexusuk miatt, de ha el akarnak intézni valami hivatalos ügyet, akkor mindig az adott hivatalba járnak és nem mondjuk a cipészhez vagy a henteshez?


Kb. ennyire értelmes a kérdésed.

2015. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Hát pl. azért "utálják" őket, mert hiába hívják nem biztos, hogy segíteni fognak.


Kb. értelmetlen a kérdésed.

2015. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Amikor betörtek hozzánk akkor csak kijöttek, írtak 2 sort a füzetbe aztán el is húztak, le se szarták az egészet. Rendőrség csak a traffipaxozáshoz ért.
2015. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyar ember sohasem hív rendőrt és nem is fenyegetőzik ilyennel.
2015. ápr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg a dolgot.


A rendőr azért van, azért kapja a fizetését, hogy nekünk segítsen. Ha utálják, ha nem.


Nem kívánok megsérteni senkit - nekem is van rendőr rokonom - de a többségük bizonyára azért megy rendőrnek, mert szeretné ha igazságosabb, biztonságosabb világban élhetnénk. Eddig rendben is van, de aztán a többségükkel történik valami, kiégnek, vagy hasonló, és ez a hivatástudat valahol elvész.


A mezei állampolgár csak akkor találkozik velük, ha valamit vét - ez az esetek többségében valami közlekedési ügy - ott azt tapasztalja, baromi hatékonyan járnak el - ellene.


De ha baj éri, nem kap segítséget, ellopják a biciklijét, és bemegy feljelentést tenni, megváratják, egy rossz arcú (ha nem lenne egyenruhában simán lehetne bűnöző is), unott rendőr úgy kezeli, miközben felveszi a jegyzőkönyvet, mintha legalábbis ő lenne a bűnelkövető. Már ott megmondják, nemigen lesz meg a tettes, "pingvineznek" mit csináljanak hát most ők?


Na ez a baj.

2015. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utálat ide vagy oda valamivel csak be kell szaratni a másikat .
2015. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!