Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehet az, akit már többszö...

Mit tehet az, akit már többször kiraboltak és megpróbáltak meggyilkolni, de a rendőrség a helyszíneléseken kívül semmilyen nyomozási eredményt nem tud felmutatni?

Figyelt kérdés
Mindez velem történt. A gyilkossági kísérletek miatt immáron 70 százalékos mozgássérült rokkantként tengetem az életem. Bár sejtem a kérdésem okait, de bizonyára elfogultnak tartanának, ha mindezt megpróbálnám megindokolni. Ezért inkább csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon vannak-e, és hányan lehetnek mások is hozzám hasonló helyzetben.

2015. máj. 1. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha arra vagy kíváncsi, hogy hány hozzád hasonló van, akkor miért úgy teszed fel a kérdést, mintha az ilyenkor bevett jogi procedúrára lennél kíváncsi?

Ha azt szeretnéd tudni, hogy hozzád hasonlóan hány embernek van tele a töke a magyar rendőrség inkompetenciájával, akkor elárulom, hogy sokan, pláne ebben a topicban.

2015. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elköltözöl mivel a bűnözök szaporítását a kormány támogatja,lehet találni tiszta településeket
2015. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos a b..zi rendőrök csak ehhez értenek.Kimennek a helyre,pofáznak pár baromságot,írnak pár sort azt csá


Ajánlanám védésnek a kutyákat,riasztót,gázpisztolyt csak az a baj ha megvéded magad akkor meg börtönbe kerülsz


Gratulálok a rendőröknek a "szolgálásért és védésért"

2015. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hozzánk betörtek, a rendőrök kijöttek, 1 percet voltak kint, írtak 2 szót a füzetükbe majd elmentek. Totál leszarták.
2015. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Lehet leszólni, de őszintén szólva nem hiszem el, hogy ez a történet így, ebben a formában kerek és tényszerű lenne... de a szardobálásra tökéletesen alkalmas, ezt el kell ismerni...
2015. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként áruld el légy kedves, hogy pontosan mikor próbáltak megölni (a kérdés alapján már többször is), mely hatóság intézkedett, pontosan mi történt a "helyszínelések" alkalmával, milyen ügyszámon és mely hatóság rendelt el nyomozást, milyen nyomozati cselekményeket hajtottak végre, mikor hallgattak ki tanúként, miket sikerült megállapítani a nyomozás során, hoztak-e már felfüggesztő, megszüntető határozatot, ha igen, mikor és milyen indokkal, tettél-e ezek ellen vagy a nyomozás elhúzódása miatt panaszt, ha igen, mikor és milyen döntés született az ügyészség részéről? Most így hirtelen ennyi.


Már megbocsáss, hogy nem nyalom be csuklóból a történetedet, de rendőrként egy nagyon fontos dolgot megtanultam. Mégpedig azt, hogy nagyon igaz az a mondás, hogy az éremnek két oldala van, és hogy ha valaki bejön a rendőrségre, és előadja, hogy ő nagy sértett, akkor az nem biztos, hogy úgy is van. Nagyon szép történeteket hallottam már emberektől, meg hallottam olyan emberről is, aki épp csak a katolikus egyházfőt nem jelentette még fel, de attól még nem biztos, hogy igaz amit előad, vagy úgy igaz, ahogy előadja.


Itt az interneten meg aztán bárki előadhat bármit, név nélkül. Természetesen, akinek beleillik a világképébe, hogy "kötsög rendőrök", az úgyis egyből benyalja, függetlenül attól, hogy mi a tényleges igazság... És ez szomorú...

2015. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha mindezt azok kérdezik, akik meg akarnak gyilkolni, tönkretenni és lejáratni. Szerintem már minden lehetséges fórumon, sőt, amíg volt rá pénzem, még ügyvédi közreműködéssel is panaszt tettem már a "nesze semmi fogd meg jól" típusú nyomozások miatt. Az érdemi válasz minden esetben elmaradt. Ezért is kérdezem, vajon hányan lehetünk ilyen áldozatok az országban?
2015. máj. 1. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg "már többször kiraboltak és megpróbáltak meggyilkolni", akkor erről te is tehetsz, ez az 'áldozati magatartás'.

Viselkedésed, ruházatod, szokásaid tesznek potenciális áldozatá. (pl. éjszaka, ittasan, ékszerekkel, zsebedben sok pénz, rosszhírű helyen egyedül sétálgatva, csábítód a rablókat)


[link]

2015. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyugállományú rendőrtiszt vagyok és nem olyan balfácán, mint ahogy gondolod. A kirablások egyébkén nem az utcán történtek. Több ingatlanomat rabolták már ki. Köztük voltak olyanok is, amelyeket leromboltak és felgyújtottak. Ismétlem: nem kioktatásokra van szükségem, hanem csak arra lennék kíváncsi, hogy hány olyan ember lehet rajtam kívül az országban, akinek az ilyen ügyeit hasonlóan elsumákolja a rendőrség. Ugyanis, ha többen vagyunk, akkor jobb, ha elmenekülök külföldre. Vagy ne siessek? Előbb vagy utóbb úgyis meggyilkolnak? Főleg azért, mert még itt, a nyilvánosság előtt is szóvá mertem tenni a dolgot?
2015. máj. 2. 11:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha rendőrtiszt voltál, akkor jobban ismerheted azokat a módszereket, amiket mi csak az újságban olvasunk: valakinek útjában állsz. Olajügyben nem nyomoztál? :)
2015. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!