Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehet az, akit már többszö...

Mit tehet az, akit már többször kiraboltak és megpróbáltak meggyilkolni, de a rendőrség a helyszíneléseken kívül semmilyen nyomozási eredményt nem tud felmutatni?

Figyelt kérdés
Mindez velem történt. A gyilkossági kísérletek miatt immáron 70 százalékos mozgássérült rokkantként tengetem az életem. Bár sejtem a kérdésem okait, de bizonyára elfogultnak tartanának, ha mindezt megpróbálnám megindokolni. Ezért inkább csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon vannak-e, és hányan lehetnek mások is hozzám hasonló helyzetben.

2015. máj. 1. 11:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bár az olajügyben nem nyomoztam, de sajnos igazad lehet. Több esetben jelentettem fel szolgálati úton az illetékes szakhatóságoknál (pl. rendőrség, ügyészségi nyomozó hivatal stb.) olyan főnökeimet és munkatársaimat, akik korrupciós és még súlyosabb bűncselekményeket követtek és követnek el manapság is. Az írásos feljelentésekre egyszer sem kaptam írásos választ, csak szóbeli kioktatást. A bűncselekmények elkövetői pedig hihetetlen gyorsasággal még hihetetlenebben magas beosztásokba kerültek. Legalább is vannak ilyen sejtéseim, hogy miért és kik akarnak meggyilkoltatni és minden szempontból tönkretenni.
2015. máj. 2. 16:25
 12/13 A kérdező kommentje:

Utószó helyett:

A szüleim pusztán a származásuk miatt, egész életüket nyomorban és rendőri felügyelet alatt élték le. Édesapámat 1919-ben a Tanácsköztársaság idején a kommunisták ki akarták végezni, de sikerült megszöknie. Attól kezdve 10 évig kényszemunkatáborban, majd pedig csendőri felügyelet alatt élt. A szovjetek - szintén a származása miatt - gyalogosan Szibériába hurcolták és több ezer hadifogoly szeme láttára, azok elrettentése céljából, rönkvágó fűrésszel élve feldarabolták.


A lehető legnagyobb nyomorban nőttem fel. Mindezért nem önként és dalolva lettem rendőrtiszt. Hanem azért mert bizonyos képességeim miatt az egykori főelvtársaknak szükségük volt rám és rákényszerítettek. Annak ellenére, vagy éppen azért, egész életemben a szüleimhez hasonlóan rendőri felügyelet alatt voltam és vagyok. Sokáig azt hittem, hogy éppen ezért nem tehetem meg, hogy a körülöttem zajló hivatali bűncselekményekről ne jelentsek és ne próbáljak meg kikeveredni a bűnöző munkatársak közül. Miként a kérdésemhez fűzött bevezetőben már írtam, a gyilkossági kísérletek miatt most már 70 százalékos mozgássérült rokkantan tengetem az utolsó napjaimat. Ezért pl. az utcára kijutni, az számomra a legnagyobb luxusnak számít. A sorstalanság maga a pokol. A pokolban pedig a sátán az úr. Ezért szeretném tudni, hogy hányan és vajon meddig vergődhetünk így hasonló okok miatt ebben az országban.

2015. máj. 3. 10:44
 13/13 A kérdező kommentje:
Vajon tudja-e mindenki, aki nem politikus és nem rendőri vezető, hogy állítólag Magyarországon működnek a legnagyobb európai bűnözőszindikátusok? Azok összetétele pedig sok szempontból nagyon vegyes. Vajon tudja-e a lakosság pl., hogy a világ legrégebbi és legnagyobb létszámú arab terrorista szervezete, a Muszlim Testvériség számos tagja és ügynöke irányítja azokat? Vajon hányan tudják pl., hogy az al-Kaida néhai vezetőjének, Oszama bin Ladennek a legidősebb öccse (is) sok éven át egy budai villából irányította a saját szervezetük európai kapcsolatait? Ha pedig mindezt tudják, akkor miért késlekednek azt is követelni, hogy a magyar közéleti szereplőknek legalább az előéletét és a külföldi kapcsolatkörét is érdemben világítsák át? Vagy megint úgy akarnak járni, mint annak idején az FBI ügynökei, akik, amikor behatoltak bin Laden öccsének a budai villájába, akkor már csak meleg leveses tányérokat találtak ott. Vagyis a villa lakói néhány perccel előttük szökhettek meg. Nyilván azért, mert értesítette valaki őket. Mindezt „csak” azért kérdezem, mert szerintem a magyar rendőröknek sokkal nehezebb a dolga és a 62 éves nyugdíjkorhatár egészségesen való megérésének sokkal kisebb az esélye, mint mondjuk a német rendőröké.
2015. máj. 4. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!