Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közterületen vizeltem, észreve...

Közterületen vizeltem, észrevették a rendőrök. Most mi történhet?

Figyelt kérdés

Nem az úttesten csináltam hanem egy parkoló mellett a bokorban. Már nem bírtam volna ki hazáig. Beidéztek meghallgatásra, mert nem tudtam kifizetni a helyszíni bírságot(mostmár tudom, hogy azt nem helyszínen kell kifizetni hanem csekken küldik ki, de akkor még nem tudtam). Szóval azt mondták, hogy majd küldenek levelet és be kell menni tanúskodni. Mire számítsak? Ha pénzbüntetés lessz akkor mennyire, vagy mi egyéb büntetés lehet? Légyszives írjatok aki tud bármi hasznos információval szolgálni.


Előre is köszönöm.


2015. máj. 30. 02:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez szabálysértés, pénzbirsággal jár, kb. 100 000 Ft alaphangon, de a jövedelmi viszonyaidhoz igazítják a büntetés mértékét.
2015. máj. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Próbálj olyan orvosi papírt szerezni(fizess le egy dokit),hogy kóros vizelettartási betegséged van. Ejteni, fogják a vádat ellened és még olcsóbban is megúszod..
2015. máj. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Szuper, hogy ilyen miatt csesztetik az embert, amikor meg ellopták a kocsimat, akkor annyira nem érdekelte őket, hogy a nyomozó a kocsi különös ismertetőjeleit sem volt hajlandó leírni a papírra...
2015. máj. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
Semmi. Hugyozni nem tilos.
2015. máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ez abból adódik, hogy ebben az országban a rendőrség elsősorban pénzbehajtói szervezetként működik és csak sokadik sorban bűnüldözők.. Ez a kegyetlen (i)gazság..
2015. máj. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
Amikor megpróbált bejönni a fószer a házba és próbálgatta a kilincset (elzavartam), akkor nem volt hajlandó ujjlenyomatot venni róla a két nagytudású (úgyis kesztyűt viselt - honnan tudod?!). Micsoda nagyformátumú ügyek vannak itt kérem, szerintem majd felterjesztik kitüntetésre. Én azért megemlíteném a meghallgatáson ezt a helyszíni bírság dolgot, tuti pénzt akartak zsebbe. Hadd izzadjanak egy kicsit.
2015. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Okosabb lett volna átvenni a helyszínen a csekket, akkor most nem kéne bemenni.


Ez azért furcsa hogy ilyenért beidéznek.Szerintem csak szívatni akarnak :)

2015. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%

szánalmas ez az prszág ahol rendőröktl félni kell..

pénzbehajtó maffia. Hajrá Jobbik!

2015. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

100.000 Ft? ne vicceljünk, ha beidéztek akkor be is kell menned, max egy 5000-10.000 Ft-os pénzbírságot kapsz, de ha nem szerepelsz 100x az SZNYR ben akkor meg egy ejnye bejnyét, persze ki tudja, hogy hogy viselkedtél, lehet hogy be voltál csiccsentve és elküldted a 2 járőrt melegebb éghajlatra, akkor szép hogy feljelentenek, persze ezt a kérdésbe nem írod le, persze nembiztos hogy így van, de lehet. Aranyszabály: ne higgy senkinek.

A többi válaszolónak: a járőr dolga első sorban a közrend védelme és a közbiztonság fenntartása + hogy címről címre mászkáljon, a bűnüldözés a nyomozóké, vizsgálóké, az ujjlenyomatvétel a helyszínelőké.

A börtönök túlzsúfoltak, mitől? Nem dolgoznak a rendőrök ugye?

A másik, az ilyen laikus válaszolgatók azt hiszik, hogy mint a TV-ben egy nyomozó kap 1 ügyet egy hónapra és akkor csak azzal kell foglalkoznia. Nagy f**zt. Havonta fejéhez vágnak - főleg a nagyvárosokban - 30 aktát, a fele ismeretlenes, oldd meg. Idézz be, hallgass ki, foglalj le, ha elmész szabira még több melód lesz. De hát, könnyű okosnak lenni :)

2015. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
48%

"a járőr dolga első sorban a közrend védelme és a közbiztonság fenntartása + hogy címről címre mászkáljon, a bűnüldözés a nyomozóké, vizsgálóké, az ujjlenyomatvétel a helyszínelőké."

És akkor miért nem lett véve ujjlenyomat? A nagy alaposság miatt? Ne járasd már le magad kérlek, szartak az egészre, különben hívtak volna helyszínelőt.

2015. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!