Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közterületen vizeltem, észreve...

Közterületen vizeltem, észrevették a rendőrök. Most mi történhet?

Figyelt kérdés

Nem az úttesten csináltam hanem egy parkoló mellett a bokorban. Már nem bírtam volna ki hazáig. Beidéztek meghallgatásra, mert nem tudtam kifizetni a helyszíni bírságot(mostmár tudom, hogy azt nem helyszínen kell kifizetni hanem csekken küldik ki, de akkor még nem tudtam). Szóval azt mondták, hogy majd küldenek levelet és be kell menni tanúskodni. Mire számítsak? Ha pénzbüntetés lessz akkor mennyire, vagy mi egyéb büntetés lehet? Légyszives írjatok aki tud bármi hasznos információval szolgálni.


Előre is köszönöm.


2015. máj. 30. 02:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%
Én is végig röhögtem a válaszokat. 100 000 a vizelésért alaphangon? H.gyozni nem büntetendő? Induljatok ki abból hogy a környezetetekbe hány ember él, és ha mindegyik csak egyszer pisilné le a házatok előtti bokrot, milyen szag lenne? Működj együtt az ügy előadójával, ha nincs "előéleted" és nem akarod h.lyének nézni, akkor megúszod pár ezer ft-tal.
2015. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%

Én csak azon csodálkozom, hogy szóba került egyáltalán a büntetés. Ilyenkor amikor nincs nyoma (nem érkezett bejelentés például), a rendőrök is szeretik a dolgokat elrendezni egy ejnye-bejnyével, mert az nekik is kevesebb munkába telik.


Nálam egyszer nem volt semmilyen papír, bemondásra tudtam csak igazolni magamat és akkor sem büntettek meg, pedig megtehették volna... sőt akár be is vihettek volna, mégsem tették.


Kérdező, nálad nem volt valami más is, amiről tudni kéne?

2015. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen a magyar rendőrség, haverom is ürített az út mellett egy erdőben és megbüntették 5000 forintra...
2015. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
24%

"H.gyozni nem büntetendő?"


Mitől lenne már büntetendő?

2015. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%

nem büntetendő, de mivel közterületen csinálta, ezért szabálysértés, így szankcionálandó.

És azért mert nincs nálad semmilyen okmány, nem is lehet megbírságolni.

2015. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem szabályértés.
2015. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Néhány kérdés merült fel amit megválaszolnék.

Igen őszintén, mi értelme lenne itt hazudni?

Aki meg nem hiszi el az úgysem fogja bármit mondok.


Az egyik kérdés, hogy udvariasan viselkedtem-e a két rendőrrel: Igen. Keveset beszéltem, válaszoltam a kérdéseikre nem próbáltam velük "haverkodni", nem beszéltem csúnyán vagy tiszteletlenül.

A másik, hogy volt-e már hasonló esetem: Nem, se priusz de még csak szabálysértés sem.

Amúgy nem a fővárosban történt az eset.(nem tudom, hogy ez számít-e)

2015. máj. 30. 16:13
 18/30 A kérdező kommentje:
Ezek fényében mire számíthatok?
2015. máj. 30. 16:41
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
Ha az első ilyen ejtik.Nekem a 2. nál volt 10 rugó birság.Ennyit tudnak a rend éber őrei.Hajnalban volt,hiába mondtam nekik,hogy mutassanak egy nyilvános wct.Nem tudtak az egész városba.
2015. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Így visszaeső vizelőnek számítok.Renitens.
2015. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!