Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gerincferdülésel lehetek e...

Gerincferdülésel lehetek e rendőr?

Figyelt kérdés
Rendészeti szakközépbe jelentkeztem és most lesz orvosi vizsgálat.Minimális gerincferdülésem van,úgy olvastam kizáró ok de nem tudom mennyire nézik ezt szigorúan ha már az előzetes orvosi vizsgálaton átengedtek ezzel de még a petőfi laktanyába nem voltam még.Úgy tudom elégé megszürik az embereket ott.
2010. márc. 2. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Fekvőrendőr max.
2010. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Gerinc nélkül hamarabb lehetsz.
2010. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy inkább politikus, annak ez pont megfelel, kötelező.
2010. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akár, gerincnélkül is!
2010. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira nézik, hogy egy szál gatyára kell vetkőzni és jól szemügyre vesznek elől hátul. Nekem a kulcscsontom mozdult el még egy sportbaleset kapcsán, de nem csináltak belőle nagy ügyet. Felvettek. Nem tudom, hogy mennyire veszik komolyan a gerincferdülést. De ha szemmel látható, biztos fel fogják tüntetni a papírodon és majd döntenek.
2010. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy merre ferde!
2010. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
minimálisan jobbra
2010. márc. 4. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
neked legalább van gerinced, de ha rendör leszel azt is elveszted. amugy meg miért ne lehetnél? nézd meg azt a sok faszt mekkora nyomorékok.
2010. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgyis kioperálják, és kitinvázat kapsz, hogy csótány legyél, szóval mindegy, aki védi a férgeket. Szóval mindegy.
2010. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne aggódj! Én egyenessel jelentkeztem,de nem vettek fel,mert probléma lehet belőle.Sokkat nehezebb kivenni avatás után,mint a ferdét...
2010. márc. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!