Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem fizet gyerektartást az...

Nem fizet gyerektartást az exem. Feljelentettem a rendőrségen.2hete Németországban dolgozik. Oda is elér a rendőrség keze?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 13:59
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Mármint tudom, hogy elér, de foglalkoznak-e vele. Nem olyan hangsúlyú dolog, mint egy gyilkosság vagy ilyesmi.
2015. aug. 9. 14:00
 2/33 anonim ***** válasza:
16%
Elér a kezük, de aligha fognak foglalkozni vele. Most a rendőrség 2 részre szakadt, az egyik fele a pintér kutyák társasága, akik a lakosság megfélemlítésére szakosodtak, a másik fele meg a határon a menekülteket istápolja. Belső ügyekre nincs idő/pénz/ember.
2015. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
5%
Le fogják szarni fizet-e vagy sem.
2015. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen esetben érdemes megkeresni a gyámhatóságot is, mert az állam megelőlegezheti számodra a gyerektartást, ha a kötelezett nem fizet.
2015. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
49%

Két hete megírtad, hogy Németországba szökött a férjed július 27-én.

Tehát 2015. július 27-e óta nem fizet gyerektartást?DDDD

Gondolom a rendőrségen nem kicsit röhögtek körbe, mikor feljelentetted:DDDDD

2015. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyedben nem a rendőrségre mennék. (foglalkoznak vele, nem tehetik a bejelentést a szemétkosárba). A gyerektartásról szóló jogerős bírói határozatot meghozó bíróságon kell végrehajtást kérni nemfizetés esetén. A kettő együtt hozhat eredményt.
2015. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
Tehát már két egész hete dolgozik és még nem küldte a gyerektartást. Hát ez tényleg türhetetlen. Egyébként azt havonta küldik. Legalább várd már meg még az 1. fizetését megkapja a szerencsétlen. Nem csoda hogy ott hagyott csak a markodat tartod.
2015. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ez a drága ember amióta elhagyott minket nem fizetett semmit. Ez 2014.. július 9-én történt. Bocs, nem a markomat tartom, hanem ételt és ruhákat vennék a lányunknak.
2015. aug. 9. 17:49
 9/33 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést de a kérdésből ez jön le.
2015. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, bocsi. Amikor itthagyott minket, megmondta, hogy felmond a munkahelyen és feketén fog dolgozni. Meg is tette. Pénze van bőven, napi tízezreket hagyott a kocsmákban, de a kislányának még soha egy zoknit sem vett. Teljesen egyedül vagyok, anyagilag, érzelmileg, fizikailag mindenre. Szóval szerintem jogos, hogyha küzdök a lányom eltartásáért
2015. aug. 9. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!