Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem fizet gyerektartást az...

Nem fizet gyerektartást az exem. Feljelentettem a rendőrségen.2hete Németországban dolgozik. Oda is elér a rendőrség keze?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 13:59
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te egy megkeseredett nőgyűlölő vagy! Lehet, hogy gyerekgyűlölő is?
2015. aug. 19. 19:49
 22/33 Waff ***** válasza:
45%

Én is pénzből élek,de megdolgozom érte,nem mástól harácsolom be...és gyereket is nevelek...

És a gyerektartás nem fizetése bizony hogy nem bűncselekmény csak szabálysértés...ezt közöld a rendőreiddel,akikkel "beszélsz"....

Nocsak...aki megemlíti hogy esetleg elmehetnél dolgozni,az egyből nőgyűlölő...sőt gyermekgyűlölő...de megkockáztatom a holokauszttagadó jelzőt is.... :) szánalmas vagy...

2015. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Kedves Waff! Amióta leérettségiztem, azaz 10 éve folyamatosan dolgoztam, adót, tb-t fizettem, közüzemi és köztartozásom nincs, soha nem is volt. Szóval én nem az adófizetők pénzéből akarok élni, mint oly sokan, hisz jelenleg is adófizető vagyok, mert nem gyes-t, hanem GYED-et kapok. Ugye tudod, mi a különbség? Azért kapom, mert jelenleg nekem ez a foglalkozásom, ANYÁNAK LENNI. És vedd tudomásul, hogy nem vagyok hajlandó egy pici csecsemő mellett dolgozni! Neki az anyjával a helye. Nemrég még a hasamban volt, most meg hagyjam idegenekre mert neked csípi a szemed, hogy a nők szülés után otthon vannak? Hát nem! És nem egyedül csináltam, nem csak az én felelősségem a nevelése! És a jogszabályoknak járj utána, mert sajna sz@rul tudod őket. Segítek: www.njt.hu És ha segíteni nem tudsz, ne köss már belém, a monitor mögött marha nagy az arcod, amúgy tuti nem az.....
2015. aug. 20. 11:11
 24/33 A kérdező kommentje:
2012. évi C. Törvény a büntető törvénykönyvről 212.§
2015. aug. 21. 11:39
 25/33 Waff ***** válasza:
45%
Kedves kérdező,az arcom normál méretű,nem mondanám se kicsinek,se nagynak :) Ami a műveltséged illeti (amúgy nem értem miért kell egy szimpla érettségivel így felvágni,és egyáltalán hogy is jön ide a végzettséged,de mind1 is most)csak annyit fűznék hozzá hogy a szövegértelmezést még kicsit tanuld,mert egy szóval sem mondtam hogy az adófizetők pénzét igényelnéd(ami egyébként engem abszolúte nem zavarna)csak annyit jegyeztem meg hogy szánalmas ez a pénz utáni sóvárgásod és hogy a volt párod hajtod gyerektartással,aki ha jól értettem kiment Németországba dolgozni,valószínű hogy pénzt is fog adni ha egyáltalán a nevén van a gyerek vagy tőle van(nem tudhatom az előzményeket).Fuss neki még egyszer a paragrafusoknak.....mert a gyerektartás nem fizetése bizony még mindig "csak" szabálysértés....Szerintem ha nem akar fizetni akkor úgy sem fog és nem tudod "behajtani" rajta,ha meg akar akkor fog fizetni előbb utóbb...Ami még az adófizetők pénzét illeti,mint gyermekét egyedül nevelő szülő kapsz JUTTATÁST az államtól a GYED-en felül,és a GYED után még egy évig járni fog a GYES is :) csak hogy megnyugodj :)a gyerekpótlékról nem is beszélve :)sokan ennyit sem kapnak hidd el....
2015. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Waff ***** válasza:
50%
Ja és még annyit hogy erőt egészséget a kicsinek,amúgy kislány vagy kisfiú? :) csikizd meg a pocakját helyettem :)
2015. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

A jókívánságokat köszönöm, és nem sóvárgok a pénz után, hanem ami az apja része, azért küzdök.

Nem csak egy szimpla érettségim van, diplomás vagyok, csak érettségi óta dolgozom. A szövegértelmezéssel neked is gondjaid vannak.

2015. aug. 23. 10:36
 28/33 A kérdező kommentje:

Amúgy kicsit sem értem az észjárásodat! Az adófizetők felőled nyugodtan eltarthatának, de a gyerekem apjától nehogy már pénzt merjek kérni ha ő nem akar fizetni?

Fordított helyzetben vajon mi lenne? Ha olyan sz@rjancsi lennék, mint ő és születése után oda b @sztam volna neki a gyereket, hogy nesze neveld fel, akkor ő már a házamat is elvette vona tőlem, elhiheted.

És a gyereket ketten csináltuk, pontosan ugyanannyira az övé is, mint az enyém, szóval nem egyedül az én dolgom gondoskodni róla, bár eddig csak én tettem.

Dolgozik Németországban valószínűleg, de nem azért, hogy a gyerekének gyűjtsön, hanem, hogy tudja finanszírozni a szenvedélyét és a jólétét, amiről rendszeresen képeket is közöl a közösségi oldalán. Valószínűleg létszükség egyszerre két üvegből inni a piát, miközben a babának soha egy bébiételet vagy akár egy 200 Ft-os zoknit sem vett. És azért dolgozik külföldön, mert itthon is véges ám a munkáltatók száma. Ő már eljátszotta minden becsületét, 2-3 hétnél tovább nem bírta egy helyen, mondván ő szabad ember. Ami annyit tesz, hogy rohan a kocsmába.

Szoval lényeg a lényeg szerinted ne fizessen, ha nem akar, mert ő egy férfi és a férfiak megtehetik, hogy ne fizessenek, ha nem akarnak, mert nekik jár a szabadság!

Bár a férfiak is tudnának gyereket szülni, másképp forogna még a. Föld is!

2015. aug. 23. 11:32
 29/33 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne. Mégis szerinted milyen juttatást kapnék az államtól? Elárulom, SEMMIT! Gyed,plusz csp ami 1000 Ft-al több, mert egyedülálló vagyok. Juhééé! Ebből az ezresből lesz ám dínom dánom nagy mulatozás!
2015. aug. 23. 11:38
 30/33 Waff ***** válasza:
100%

Tudom és elhiszem hogy neked sem könnyű,nem állítottam hogy könnyű helyzetben lennél,csak az előző hozzászólásaidból az jött le hogy egy olyan ember vagy aki az exét üldözi az anyagi követeléseivel.H olyan ember aminek leírtad akkor viszont tényleg nem érdemes vele foglalkozni(hiába hajtod nem fog adni a gyereknek semmit)....és szerintem nem fog fizetni neked egy garast se.És ha itthon le is tartóztatják ez ügyben akkor mi van?Akkor se fog fizetni.Persze könnyű nekem okoskodni ezt is aláírom....

Előbb kellett volna gondolkodni,ha ilyen amilyennek mondod miért jöttél vele össze?

2015. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!