Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha megint megver a párom és...

Ha megint megver a párom és kihívom a rendőrséget akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Mit csinàl a rendőr? Elviszik?

2015. aug. 18. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
ujra +ruház!
2015. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nahàt első nem mondod!Erre magamtól is rájöttem épp ezért kèrdezem,hogy el e viszik vagy ott hagyjàk velem.
2015. aug. 18. 00:46
 3/14 anonim válasza:
100%

Egyáltalán miért vagy még együtt vele?Vannak szervezetek,amik segítik a családon belüli erőszakot elszenvedő nőket.Keresd ki a hozzád legközelebb esőt,és menekülj!Persze,elhiszem,hogy szereted,gyereketek nem tudom,hogy van-e,de ezzel magadnak és a gyereknek is ÁRTASZ.

Nem tudom,hogy a rendőr el-e viszi,szerintem,ha van rajtad nyoma a verésnek,akkor lehetséges,de mindenképpen hívd ki.Ha félsz,hogy nem viszik el,akkor menj rokonhoz vagy baráthoz,ahol biztonságban lehetsz!

2015. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha feljelented es veres orral/torott kezzel nyitsz ajtot, elviszik.


Ha van egy lila folt a karodon meg a multheti megszorongatastol de amugy nem latszik testi bantalmazas, akkor lehet hogy csak "megdorgaljak" szoban, de otthon hagyjak. Aztan ha elmentek a rendorok meg jol el is kalapal az a phasz amiert kihivtad a zsarukat.

2015. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Minek szervezet? Egyszerűen összepakol és megy, ennyi.
2015. aug. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

"Párod"

Ha tényleg annak tartod, akor megfelel neked, beteljesíti azt, amit elvársz az élettől.

Magyarán: neked ő és ilyennek kell.

Ha mégsem, miért is vagy vele?

Gondolod, a rendőri intézkedés után megváltozik? - tenyerén fog hordozni?

Ha ige, csak azért teszi, hogy falhoz vágjon...

2015. aug. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

a könnyű testi sértés magánindítványos,tehát neked kell feljelentést tenni.Megver,elmész az orvoshoz,a látlelettel pedig bemész feljelentést tenni.Én a helyedben ezt tenném,mert ha kimegy a rendőr nem fogja elvinni alap esetben(azért vannak minősítő körülmények,pl ha valami eszközt használt,ami alkalmas arra,hogy nyolc napon túl gyógyuló legyen a sérülés,vagy ököllel ütötte az arcod...),és lehet,hogy ha elmennek,jobban megver.

Én a helyedben amikor elmegy a csodálatos "párod" otthonról összepakolnék,és elhúznék.Őt meg feljelenteném a fent leírt módon.

2015. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
ha nem vagy Stockholm szindrómás-és szerintem nem vagy-akkor cuccolj össze és menj,minél előbb
2015. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfi egy patkány,a nő meg hülye.Most jön a nincs hová menni rész.Miért ennyire társfüggők a nők?Miért nem tudnak önállósodni?Inkább tűrik a verést.A rendőrség nem csinál semmit az otthonotokban.Ha meg tiéd a ház,akkor trombitálj össze pár kollégát,rokont,barátot,és rakjátok ki.Illetve a fent leírt módokon látlelettel jelentsd fel,kérj távoltartási végzést.
2015. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
39%
Ien a mi családunkban is volt, mi azt csináltuk hogy egyszer amikor már vérzett az anya keze, akkor fel hívtuk a rendőrséget és el mondtuk mi történt. Aztán amikor ki jött a rendőr és a mentő apa el menekült valahová úgyogy anyával és a tesómmal anyaothonba költöztünk és anya be adta a válló pert. De ha esetleg ezt a módszert választanád akkor avval számolj hogy nálunk 3évig tartott a vállás, közbe az apa minden mozdulatáért fel jelentette anyát.. Szóval evvel az az egy baj hogy hosszadalmas..
2015. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!