Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ha kihívom a...

Mi történik ha kihívom a rendőrséget, mert anyám alkoholista és úgy érzem veszélyes rám?

Figyelt kérdés
Elvisznek engem nevelőotthonba?
2009. dec. 11. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrséget csak akkor hívd ki, ha anyukád éppen csinál valamit, (részegen fenyeget, stb.) mert azzal, hogy alkoholista, a rendőrök nem sokat tudnak kezdeni.

A Gyermekjóléti Szolgálathoz menj el, hogy úgy érzed, anyukád nem tud gondoskodni rólad, sőt, inkább veszélyeztet.

2009. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne a rendőröket hívd hanem sétálj be a gyámügyre. Amúgy nincs egy rokonod vagy barát akihez mehettnél? Probálj meg egy kolégiumot kérj ösztöndíjat, dolgozz legyél a magad úra. A nevelő otthonban lakni nagyon szar nem a legfényesebb megoldás egy ilyen próblémára.
2009. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem a rendőségre tartozik, valószínűleg ki sem mennek.

A polgármesteri hivatalba menj be a szoc.- és eü.i osztályra, ott segítenek.

2009. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
95%

Az első hozzászóló írta jól!

A Gyermekjóléti Szolgálathoz menj, ők segítenek.

Egy gyermekvédelmis

2009. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem érdemes a rendőrség segítségét hívni, mert én azt hallottam (rendőrtől), hogy "addig nem csinálnak semmit, amíg vér nem folyik". szóval ennyi a rendőrség.
2009. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!