Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mondhatja úgy valaki a rendőrs...

Mondhatja úgy valaki a rendőrségen hogy zaklatom mivel írtam neki fbn új profilról miután letiltott?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó barátságos hangnembe írtam neki nem fenyegetve ő viszont k*rv* anyázott (neki fbn bugyis kép is van kint és nagyon magamutogató) meg egyéb durva szavakat is használt és azzal fenyeget hogy feljelent zaklatásért.

2015. nov. 14. 15:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Szegénykém. Vágyakozol egy elérhetetlen csajcira és ez fáj, plusz még félhetsz is tőle.
2015. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 fakemaki válasza:
60%
Pic@án leszel rúgva kis pinabubus.
2015. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
sportolj sokat, akkor nem annyira gerjedsz nőkre.
2015. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

""""""""""szerelmes vagyok belé de nem akarom hogy ilyesmit tegyen már egyszer volt ilyen és akkor feloldotta""""""""""""""


Ha futsz 5 km-t naponta, akkor elmúlik a fájdalom. És ha nem akkor 10-et,

2015. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.


ülj le egyes

2015. nov. 15. 14:24
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor verd ki és akkor nem szenvedsz annyira a vágyakozástól.
2015. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Kezdetben egy enyje benyjét kapsz kb. Viszont ha távol tartásit kér akkor szopoka van. Akkor aztán leültethetnek ha folytatod.A zaklatás az az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás, amely az érintett személynek az egyenlő bánásmódról és az esélyegyenlőség előmozdításáról szóló 2003. évi CXXV. törvény 8. §-ában meghatározott tulajdonságával (neme, faji hovatartozása, bőrszíne, nemzetisége, nemzeti vagy etnikai kisebbséghez való tartozása, anyanyelve, fogyatékossága, egészségi állapota, vallási vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, családi állapota, anyasága (terhessége) vagy apasága, nemi identitása, életkora, társadalmi származása, vagyoni helyzete, érdekképviselethez való tartozása, egyéb helyzete) függ össze, és célja vagy hatása valamely személlyel szemben megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet kialakítása. Ehez tartsd magad.
2015. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Majd jól odaadják egy női rendőrnek az ügyedet, aki jól feltupírozza a semmit és mehetsz a böribe.
2015. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
hát attila amit ide bemásoltál abból kb semmi nem illik rám ő oltogatott de én nem sértegettem semmivel hanem megírtam neki hogy békén hagyom és nem tiltott le
2015. nov. 15. 20:53
 20/22 A kérdező kommentje:
távoltartásit tuti nem mert 480km a távolság köztünk
2015. nov. 15. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!