Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet ezt ép ésszel...

Árokpart kérdése:

Hogyan lehet ezt ép ésszel végigélni 5 évet amíg valaki nem bukik le?

Figyelt kérdés
Itt most az ország történetében az egyik legnagyobb kriminalisztikai eseményére a móri bankrablásra gondolok. Ugye évekig a Hajdú-Kaiser párost gyanúsították a bankrablással és a vérengzéssel, sőt ezért el is ítélték Őket. Aztán 2006 végén, 2007 elején bukkantak rá a hatóságok Nagy Lászlóra és társára Weiszdorn Róbertre. Nagy László közben az előzetes letartóztatása során megölte magát és egyedül Weiszdorn Róbert kapott 40 évnyi ítéletet. Weiszdorn Róbert esetében hogyan tudta rendesen megélni vajon azt a pár évet amíg le nem bukott. Ilyen helyzetben az ember biztosan félhet ha bárhol az utcán járva-kelve meglát egy rendőrautót. Az is csoda, hogy még véletlenül pl. egy baráti italozás során sem szólta el magát.Akár Otthon elmondhatta vajon, ő ugyan azt mondta, hogy nem de ezt azért egy kicsit nehezen tudom elhinni. Azért a családot biztosan felkészíthette, hogy bármikor bukhat és akkor a családnak is költöznie kell a megszokott környezetéből meg lehet, hogy élete végéig többet nem lesz szabad mint ahogyan történt is. Kinek mi a véleménye erről még akár rendőri szemmel is érdekelne ha van esetleg rendőr a Kedves Hozzászólók közül. Mi játszódhatott le benne vajon ezekben az években amíg le nem bukott?
2015. dec. 8. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, szerintem jól el volt.

Szerintem sokkal súlyosabb, amikor nem te követted el és mégis téged gyanúsítanak és mindenki egy rohadt gyilkosnak hisz, amikor nem is csináltál semmit.

Én ezt nem bírnám elviselni és ezért ölném meg magam.

2015. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsi az offért, de mennyi pénzt vittek el?
2015. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!