Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zaklató volt barátnő, mit...

Zaklató volt barátnő, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Néhány éves párkapcsolatom véget ért sajnos, az exemmel nem től békésen váltunk el. Nem vagyok rá büszke, de megcsaltam, amit ő mindenképp meg akar bosszulni. Igen, igaza van, szemét voltam, köpjön le, pofozzon meg, bármi, de amit csinál tőlzásnak érzem...naponta zaklat telefonon, hiába nem veszem fel neki, néhány nála maradt ruhámat egy papírral amin rajta van minden elérhetőségemmel, kiakasztgatta a munkahelyemen, és papírokat ragasztgatott ki kb. egész Pesten olyan üzenetekről, amelyeket mi ketten váltottunk anno pl. facebookon vagy sms-ben. Persze nevemmel és elérhetőségemmel.

Bizonyítékok vannak rá hogy ő volt.

Ez már szabálysértésnek számít? Én úgy tudom, magánélet megsértése. Mit tehetek, hová fordulhatok? Ügyvéd/rendőrség?

Előre is köszönöm a válaszokat!

24F



2016. jan. 18. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Aki egy párkapcsolatban megcsalja a másik ember azt kivégezném És nem kéne többet zaklatni.
2016. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Levéltitok megsértése és zaklatás vétsége lehet?
2016. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként jobb helyeken házasságtörésért kezét lábát eltörik a parasztnak.
2016. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik. Azok nem jobb helyek. Csak degenerált, középkori idióták gyülekezete. Költözz oda, úgy is jobb hely.
2016. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire jó ez a kapitalista orrba szájba megcsalás terhes nő férfj nélkül kemény hónapos kapcsolatok elérhetetlen elvárások folyamatos játszadozás követelőzés imádom ahogy az emberek saját magukat kínozzák
2016. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
becsületsértés, levéltitok megsértése is lehet, mindkettő magánindítványos bcs.
2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó jó választ adott.
2016. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!